Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan legyek buszsofőr?

Hogyan legyek buszsofőr?

Figyelt kérdés
Megszereztem a jogsimat buszra és nagyon szeretnék már buszsofőr lenni a volánnál mivel az eddigi munkám nem valami jó és kevés a fizetés.Amúgy nagyon én már 10 évesen buszvezető akartam lenni gyűjtöttem a modelleket,kipróbáltam rengetek bus simulatort,beszélgettem a buszsofőrökkel suliba menet meg vissza.Szigethalmon,Gyártelepen lenne a legideálisabb mert közel van de mégis mit csináljak?Fel kell menni a volánnak a honlapjára és ott kell valakit felhívni vagy valamit kitölteni? És mit fognak kérdezni mit kell majd csinálni? Segítsetek nem vagyok járatos az ilyenekben.

2012. okt. 27. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pontosan. Megmondod, hogy arra a környékre próbáljanak beosztani.
2012. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

keresd fel az adott volán társaságot akik buszokat küldenek oda, majd kérvényezd hogy ha felvesznek akkor osszanak be oda, vagy egy közelebbi helyre, gondolom biztosítanak utazást vagy hazaviszed a buszt mert a nagybátyám busszal megy haza csak akkor kell leadnia a telepen ha másnap más dolgozik helyette. Vagy felmehetsz jegy nélkül egy buszra mert ugye utazást gondolom ők állják, te meg simán tudod igazolni hogy ott dolgozol.

meg hogy mit kell csinálni? Vezetni a buszt jegyet adni a népnek és ennyi.

2012. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni, hogyan van felvételi. Régebben még azt hallottam, sok helyen nem vesznek fel tapasztalat nélkül, kivéve a BKV-t.
2012. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
van érettségim,2 nyelvizsgám
2012. okt. 27. 21:29
 5/13 A kérdező kommentje:
*nyelvvizsgám
2012. okt. 27. 21:30
 6/13 anonim ***** válasza:
PÁV 2 mindenképpen kell hozzá, esetleg GKI is nagyon valószínű.
2012. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha megvan minden papírod(D kat., szem.száll. GKI, PÁV2) akkor akár odamész a buszpályaudvaron a forgalmi irodához, elmondod hogy mi a helyzet, adnak telefonszámot, esetleg ha van ott olyan ember, azzal beszélhetsz is, hogy mi merre hány méter!

Sok sikert!

2012. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi srácok ma be is mentem és úgy néz ki összejött a dolog.
2012. okt. 28. 18:31
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Sikerült azóta buszsofőrnek lenni ott?

2012. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
aha:)
2012. dec. 11. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!