Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan legyek buszsofőr?

Hogyan legyek buszsofőr?

Figyelt kérdés
Megszereztem a jogsimat buszra és nagyon szeretnék már buszsofőr lenni a volánnál mivel az eddigi munkám nem valami jó és kevés a fizetés.Amúgy nagyon én már 10 évesen buszvezető akartam lenni gyűjtöttem a modelleket,kipróbáltam rengetek bus simulatort,beszélgettem a buszsofőrökkel suliba menet meg vissza.Szigethalmon,Gyártelepen lenne a legideálisabb mert közel van de mégis mit csináljak?Fel kell menni a volánnak a honlapjára és ott kell valakit felhívni vagy valamit kitölteni? És mit fognak kérdezni mit kell majd csinálni? Segítsetek nem vagyok járatos az ilyenekben.

2012. okt. 27. 21:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hello!


Nagyon örülök, hogy válaszoltál nekem, mert be kell valljam őszintén, nem gondoltam volna, hogy ennyi idő elteltével is van rá esély, hogy írsz. :-)


Ne haragudj, tudom hogy már nem aktuális ez a kérdés, hisz megoldódott.


Azt megkérdezhetem, hogy merre felé vagy? :-)

Csak, mert minden egyes nap volánnal utazom, ami Gyártelepről jön, így kíváncsiságból gondoltam megkérdem. Szigetszentmiklóson szállok egyébként, így remélem Bp.Csepeli buszt vezetsz. :-)


(Utolsó válaszoló voltam)


Ne haragudj, ha zavartalak.


:)

2012. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Semmi baj:D Egyenlőre a 676 (Szigetújfalu-Sz.márton-Sz.csép-Tököl-Gyártelep-Szigetszentmiklós-Csepel) nagy rá az esély,hogy láttalak már
2012. dec. 12. 17:02
 13/13 anonim ***** válasza:

Micsoda véletlen. Kicsi ez a világ. :D


Ha reggel 6 után érkezel a József Attila lakótelepre, akkor egész biztos mutattam már bérletet neked. :)

Igaz, nálam változó, hogy melyik buszra szállok, mert reggel jó pár jön, így amelyiket elérem és előbb jön. Ebbe a hidegbe nehéz várakozni, így muszáj felszállni. :D


Ha jól néztem a volán oldalon a menetrendet, akkor a 676 6:34-re ér oda ahol én szállok. Pénteken akkor ezzel megyek és megíróm itt privát üzenetként, hogy téged láttalak-e. :D


Szép napot az utakon és vigyázni! :D

2012. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!