Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szigetszentmiklósra kell...

Szigetszentmiklósra kell külön bérlet vagy jó a budapesti?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk fel Sz.miklósra és sajnos hiába böngészem azt a fránya holnapot csaknem igazodok ki rajta. Azt látom, hogy van külön Budapesti helyi járati bérlet, meg vannak a helyköziek, de Sz.miklóst csaknem találom, hogy most akkor hova is tartozik, mert olvastam én már itt mindenfélét. Hogy vannak agromelációs helyek, ahova jó a budapesti bérlet, csak azt nem tudom, hogy miklós akkor hova is tartozik, hogy most akkor egy bérletet kell vennem vagy kettőt, vagy hogyan van ez? Bocsi annak akinek ez alap dolog, de nekem kínai kicsit. Ha pedig nem érvényes, akkor hány km-t kell vennem?

2012. nov. 15. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sz.miklósi vagyok. Kell egy bkv bérlet és egy kiegészítő bérlet a Millennium teleptől kifelé, Miklós felé.
2012. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hévre vagy volánra?

Mindkettőre csak Budapest közigazgatási határáig érvényes a pesti bérlet. Onnantól kezdve kiegészítő jegy/bérlet szükséges. Hévnél Milleniumtelep után már fizetni kell, volánnál meg ha felszállsz, mutatod a bérleted, ő megkérdezi meddig mész, mondod hogy Szszmiklós nem tudom melyik megállóig, és akkor ad még pluszba jegyet. Lehet bérletet is venni, és akkor nem kell mindig külön fizetni.

2012. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk én azt ajánlom, ne vegyél elsőre bérletet. BKV-nál a 10 km-es kiegészítő bérlet 9500 ft kb...annyiszor meg szerintem nem jön kaller. Számold 1-2 hónapig, mennyit költesz kiegészítő jegyre, és az alapján döntsd el, kell-e a bérlet, vagy sem.
2012. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmelyik agglomeRációs településen nem érvényes a budapesti bérlet, max. egy-egy épp Budapesten kívül eső megállóra (pl. Vecsés-nyugat, Dunakeszi Auchan, stb.)
2012. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!