Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ma a metrón elkérte az egyik...

Ma a metrón elkérte az egyik ellenőr a régi, lejárt bérleteim, miért?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Talán azért, hogy ne trükközz vele.

Gondolom vannak olyan ellenőrök, akik nem figyelik a dátumot.

2012. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
aham, szóval csak a rend kitüntetlen őrével volt dolgom...
2012. dec. 12. 15:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Én azért visszakértem volna az árát a bérleteknek, vagy valami betétdíjat. Ezt a pimasz pofátlanságot, elveszik, amit megfizetett az ember. Én nem hiszem, hogy odaadtam volna. Bár igaz, nem járok metrón, nem ismerem ott a szabályokat.
2012. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fel is rúgtam volna, az édes jó anyukájától kéregessen. Semmi joga nem volt hozzá, neki csak arra van jogosultsága, hogy a jegyek, bérletek érvényességét ellenőrizze.
2012. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy odaadtam :D
2012. dec. 12. 16:52
 6/11 kovpet ***** válasza:
100%
Szerintem ő akart trükközni vele, azért kérte el.
2012. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha el tudja adni egy bérlethamisítónak, azzal rövid távon jól jár. Hosszú távon persze a kenyéradóját károsítja meg.
2012. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kovpet, ott a pont. Valószínű ez volt, hogy ő akart visszaélni vele. hallottam olyat teljesen megbízható forrásból, hogy valakinek az számlára (!) vett bérletéről derült ki, hogy hamis, amit egyik ilyen megállóban vett a hivatalos jegypénztárból. Ők a legnagyobb jegyhamisítók. Olyanok, mint a rendőrök. Közel vannak a bűnhöz, őket senki nem kéri számon (pedig lehetne) így bűnöznek, tisztelet a kivételnek. A BKV-sok is valószínű, már amelyik.


#3

2012. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ejnye, mik vannak...csak tudnám ez neki hol pénz, hogy tudják beforgatni az eredeti bérletek közé és kiemelni a bevételből...???
2012. dec. 12. 21:47
 10/11 anonim ***** válasza:

"hogy tudják beforgatni az eredeti bérletek közé és kiemelni a bevételből...???"


Hát úgy, hogy beforgatják az eredeti bérletek közé és kiemelik a bevételből :) Nincs ebben semmi bonyolult.

2012. dec. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!