Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szilveszterkor több az ellenőr...

Szilveszterkor több az ellenőr a BKV járatain?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl a villamosra trolira és buszokra. Nappal közlekednénk és nem akarunk nap jegyet venni.
2012. dec. 30. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor ne vegyetek. De, ha megbüntetnek, ne gyere ide sírni:)
2012. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen többen lesznek ahogy a forgalom is sűrűbb lesz.

Igaza van az elsőnek, ha megbaxnak utána ne gyere ide sírni a szokásos kérdéskiírással, hogy volt érvényes jegyed épp mentél kilyukasztani de az a szemét ellenőr lekaratézott...

2012. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél jegyet és akkor lényegtelen a kérdésed! Vagy ne vegyél, hanem a büntetést fizesd ki! Ez a drágább megoldás.
2012. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy egy-két nagyobb tömeget vonzó rendezvémy környékén jobban szétnéznek az ellenőrök. De az "alap" jelenlét mellett sem ajánlom, hogy jegy nélkül utazzatok. Éjszaka ugyan sok járaton feloldják az elsőajtózást, mégis számítani kell ellenőrzesre - épp a felszabaduló létszám miatt.
2012. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
46%
Tegnap feljöttem ismeroseimhez hogy itt szilveszterezzek! Keletiből elmentünk arénába busszal hát el voltam képedve hogy a sofőr úgy engedte fel az utasokat h rájuk se nézett! Pesten ez annyira alapvető dolog hogy 100 utasból 30nak van jegye!?:) el voltam képedve ezeken a dolgokon! A kombinoval is utaztunk egy pár megállót ott se vettünk jegyet kicsit hülyén éreztem magamat jegy nélkül de mondták hogy ez itt megszokott dolog mondom oké!!:DDD
2012. dec. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
majd bemondják a tv-ben merre járőröznek, nem?!
2012. dec. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5:

"de mondták hogy ez itt megszokott dolog mondom oké!!:DDD"


Nem, ez nem megszokott dolog, maximum a suttyó paraszt haverodéknál.

Aztán ők azok, akik fröcsögő szájjal anyáznak, amikor nem jön időben a busz.

2012. dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem sikerült senkinek se válaszolnia a kérdésemre, egyébként még a metróknál se álltak ellenőrök.
2013. jan. 4. 10:49
 9/9 anonim válasza:
Legyen nálad jegy, és , ha kell, akkor lyukassz, mert nem tudni, hogy mikor és hol vannak a kékek.
2013. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!