Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek a Metrovagon...

Mi a véleményetek a Metrovagonmas által gyártott 6341-es sorozatú "Uzsgyi"/"pusztai metró" motorvonatról? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Mennyivel jobb, mint a BZmot, és mennyivel rosszabb a Flirtnél meg a Desirónál? Kényelem, zajszint, stb?


[link]


2013. máj. 31. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Bzmothoz képest utazási komfort szempontjából nyilvánvaló előrelépés, de a 2000-es évek technikai színvonalához viszonyítva gördülő hulladékról beszélünk. Az esélyegyenlőségi követelményeknek egyáltalán nem tesz eleget, meglehetősen zajos konstrukció és nem is igazán tűnik tartósnak. Egyedül az ülések komfortja az, amiben többet tudnak ezek a vonatok a Desirónál.
2013. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Uzsgyit a Desiro-hoz érdemes hasonlítani, mert kb. azzal egy kategória (több műszaki megoldás szinte azonos). Na most a Desiro az lényegesen csendesebb, sokkal modernebbül néz ki (az uzsgyi legalább 10-15 évvel idősebbnek néz ki, pedig kb. uyanakkor készültek). A Desiro-n van 1. osztály, az Uzsgyin nincs (bár erről nem a motorvonat tehet, de utasként ez is szempont). Meg egyesek szerint előny még, hogy a Desiro alacsonypadlós, bár ez engem (még) nem igazán érdekel
2013. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Miért nem gyártottak belölle ugyanilyet csak elektromos rendszerűt müködhetne felsővezetékröl is. És három szerelvényt összekapcsolva szinkron vezérléssel. Közlekedhetnek Záhonfelé, Lökösházafelé, Nagykanizsa felé Budapeströl. Masszív orosz motorvonatok.
2017. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-Hangos

-Kényelmetlen

-Lassan nyíló ajtók

-Trágya légkondi

-Lehúzhatatlan ablakok (szerintem)

-Legtöbb lerobban

Mi kell még? Ráadásul kudarc is volt, a Metrovagonmash számára is az 2 év gyártás (2002-2004). A kék az tűrhetőbb mint a piros, én ezt tudom mondani. A kéknek kényelmesebb ülései vannak (nem alegkényslmesebb, de elmegy) legalább...


Pirosakból én kanalat és villát csinálnék legszivesebben

2022. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*legkényelmesebb
2022. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!