Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek nem felháborító...

Szerintetek nem felháborító ez az egész?

Figyelt kérdés

Ma utaztam a HÉV-en. Nekem van bérletem a többi ember is vesz nyilván jegyet ha jön az ellenőr. Két kisebbségi ember is utazott abban a kocsiban, mindenki vett jegyet, felmutatta a bérletét. Mikor az ellenőr odaért hozzájuk (direkt figyeltem) az egyik elkezdett valamit magyarázni és az ellenőr inkább ráhagyta és nem szállította le őket hanem hagyta, hogy utazzanak tovább. Se jegy se semmi pedig simán egy 620 ft-ot kellett volna fizetniük a jegyért. Én egyből kiakadtam bezzeg ha velem történne meg ez, engem tuti páros lábbal rúgnának le a hévről. Mikor leszálltam ők is pont szálltak le, hallgattam mit mond az egyik a másiknak. És az alábbi: Hát látod így kell ezt csinálni motyogni kell, értetlenül beszélni és megvan oldva.

Igaz nem tudok tenni ellene de azért kicsit bosszantó, hogy én havonta fizetek a bérletért ők meg ingyen utazgatnak. Az ellenőr meg egy balfék az ilyen ne legyen ellenőr akkor.


2013. jún. 11. 11:58
 1/9 Antimod ***** válasza:
Azért azt megnézném, amikor a közterületesekkel megszállják a buszt, akkor is ilyen elnézőek volnának-e. Azt megértem, hogy egyedül nem akart dulakodni velük, ezért is járnak újabban csapatosan.
2013. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Buszon, villamoson is ellenőrzésnél valahogy mindig kimaradnak az ilyen alakok...
2013. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Szorongunk és Félünk csapat is csak a TEK-el karöltve mer közéjük menni.
2013. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez szánalmas. :/
2013. jún. 11. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:

"Két kisebbségi ember"


Na látod, még te se mered leírni, hogy cigány, megy a rinya ezerrel!

:(

2013. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nem merem leírni hanem mert én utálom azt a kifejezést, hogy "cigány" és inkább kultúráltabban fejezem ki magam ezért írtam kisebbséget.
2013. jún. 12. 15:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Aha. A cigány az egy elnevezése egy népcsoport tagjának, nem kulturálatlanság a cigányt cigánynak nevezni!
2013. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de én akkor sem szeretem ezt a kifejezést de ha ezt te nem tudod felfogni és elfogadni igazán sajnállak.
2013. jún. 13. 13:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Most képzeld magad ellenőr helyében, egyedül van, elkezd kötözködni, simán megverik a "jóemberek". Nem hiába járnak egyre több vonalon közteresekkel.
2013. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!