Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Így megbírnak büntetni?

Így megbírnak büntetni?

Figyelt kérdés
Buszon megbüntettek, 8e ft-ra. Lapra csak a nevemet meg a címemet tudták ráírni. Csak a régi diáki volt nálam, személyi se lakcím se volt. Persze a lakcím rajta volt a diákin. A büntetű lapon csak a Név meg a cím szerepel más nem. Aztmondták hogy amit adtak csekket nem kell befizetni, nem tudnak utánanyomozni, mivel csak cím van. Na ebből mi igaz?
2013. jún. 11. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gondolod hogy a neved és lakcímed alapján nem találnak meg? Ennyi adattal vígan utánad küldik a kamatos pótdíjas 6számjegyű bírságot.

Mindenképp jobban jársz ha befizeted, 8000-nél olcsóbban nem tudod megúszni.

2013. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És ki mondta hogy ne fizesd be ?
2013. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ismerőseim mondták, mert h ők is kaptak már ilyet és csak címmel állítólag nem jutnak semmire, de ez nekemis gyanús volt. Az volna még a kérdésem, ha küldeni akarnak még evvel kapcsolatban valamit, mivel még nem vagyok 18 így nekem küldik vagy a szüleim nevére küldik a levelet?
2013. jún. 11. 21:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Hajjajj, de még hogy meg tudnak büntetni! Jobb ha most fizetsz, mintha kamatostul kérnék majd pár év múlva egy behajtócég emberei (nem verőlegények - csak épp a bankoddal jó kapcsolatot ápoló jogászok!)
2013. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kiskorú vagyok. az volna még a kérdésem hogy ha kapok evvel kapcsolatosan levelet akkor azt az énnevemre küldik ki vagy még a szüleimére?
2013. jún. 11. 21:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért büntettek meg?
2013. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
távolságin utaztam diákjegyet vettem és csak diáki volt nálam se semmi más.
2013. jún. 11. 21:34
 8/11 anonim ***** válasza:
A te nevedre, viszont kiskorúként a szüleiden is behajthatják.
2013. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
A haverjaid cigányok ?
2013. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább valld be, és fizesd be. Barátnőm nem fizette be, a vége az lett, hogy már ügyvéd írt neki, és fenyegették, hogy ha nem fizeti be, akkor perbe fogják, és a költségeit is ő fizeti ki.
2013. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!