Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A buszsofőr tud a vezetésre...

A buszsofőr tud a vezetésre koncentrálni, miközben beszélget?

Figyelt kérdés
Nem egyszer látom, hogy egy utas beszélget a sofőrrel vezetés közben.
2013. jún. 14. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is tudok úgy autót vezetni, hogy közben beszélgetek mással.
2013. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de a sofőr ráadásul az utasra is néz beszélgetés közben

mindig azt hajtogatják, hogy a sofőrrel tilos beszélgetni

2013. jún. 14. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Hetente ezerszer megy végig az adott útvonalon. Szerintem kis túlzással már csukott szemmel is végig tudna menni. Lehet beszélgetés közben vezetni, mondjuk ettől függetlenül van ráció a beszélgetés tiltásában.
2013. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Inkább beszélgessen, mint hogy elaludjon unalmában. :)
2013. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilvàn nem annyira, mintha nem beszélgetne. Éppen ezért tilos is beszélgetni vele menet közben.
2013. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy csomószor végigmennnek a sofőrök ugyanazon az útvonalon... Ismerik azt az utat már annyira, hogy nem veszélyes nekik... Mondjuk az azért durva volt, amikor dumáltam egy sofőrrel és elengedte a kormányt, amikor gesztikulált...
2013. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kell koncentrálnom,mivel nem tegnap kezdtem vezetni,s igy már minden mozdulat rutin,kb olyan már,mint a gyaloglás.Nem kell rajta gondolkodnom,hogy melyik lábamat tegyem előre.Igy nyilván beszélgetni is tudok közben.
2013. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!