Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Veletek is cseszett már ki...

Veletek is cseszett már ki buszsofőr?

Figyelt kérdés
Most nagyon pipa lettem a sofőrökre, egy nap kétszer utaztam, kétszer kiborítottak..pl. a Zalaegerszeg és Győr között közlekedő járaton történt, hogy leszálltam a megállóban, és elindultam (szokás szerint) kivenni a sporttáskámat a busz csomagtartójából, mivel a buszra nem lehet felvinni. A járda felőli oldalra nem lehet pakolni, ki tudja miért, de létrák és ilyesmik vannak ott, ezért az utca felőli csomagtartóba kell tenni..Szándékosan a a busz előtt megyek át, hogy lássa a drága sofőr hogy mi a célom!! Felnyitottam a csomagtetőt, és épp benyúltam a táskámért, amikor elindult a busz!!! Könyörgöm, felnyitott csomagtartóval elindul a busz?! főleg hogy én is félig bent vagyok???!!! Mire való a visszapillantó?? Aztán futhattam a busz után, mire kegyesen megállt, és a flegma buszsofőrnek még poénkodna volt kedve. Meg áll az eszem!
2013. jún. 27. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha leszálláskor felhívtad volna a birka sofőr figyelmét, hogy matatni fogsz a csomagtartóban, akkor talán megúsztad volna!

Valahogy régen többet kommunikáltak egymással az emberek...

2013. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak hogy már több mint egy éve hetente járok táskával, nem én vagyok az egyetlen csomagos, de akkor épp csak egyedül voltam. és nem először volt ő a sofőr
2013. jún. 27. 20:32
 3/5 anonim válasza:
96%
velem már többször történt meg az hogy szálltam volna le a buszrol megnyomtam a gombot is a hátsó ajtónál és nem állt meg csak egy buszmegállóval arréb (mert hogy két buszmegálló között nem állhat meg) ráadásul mindig ugyanaz a buszsofőr volt szóval gyalogolhattam fél órát hazáig:(
2013. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, többször is előfordult, különböző útvonalakon, hogy nem az előre meghatározott megállókat érintette a busz. A helyiek-törzsutasok ezt nyilván tudták, de én alkalmi utasként emiatt egy ízben túlutaztam a célomon, két másik alkalommal pedig hiába vártam abban a megállóban a buszt, ahol a kiírt menetrend szerint meg kellett volna állnia.
2013. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nos igen, ez egy kicsit durva figyelmetlenség...ugyanis az előfordul például, hogy valaki fut a járdán, de a sofőr a bal tükröt nézi a megállóból kifelé...na de az, hogy a bal tükörben nem veszi észre, hogy nyitva van a csomagtartó, és valaki veszi ki a csomagját...hát...durva. nekem szerencsére nem volt még ilyen bajom, általában hátizsákkal utazok, azzal meg megúszom.
2013. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!