Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestiek! Milyen villamos...

Budapestiek! Milyen villamos visz el? SOS

Figyelt kérdés
villamosal szeretnek elmenni az arpad hidtol a busz stadionig (vagy nem tudom mi a neve) . De nem tudom hogy milyen villamos visz el oda. Szomozas van? Honnan fogom tudni hogy milyen szam van rairva mert olyan gyors es tuti nem fogom latni ha az elejere van kiirv. Vagy a szin szamit? Hogy pl.sarga,piros? Legyszi segitsetek!
2013. aug. 16. 19:23
 1/7 anonim válasza:
árpád hídtól egyes villamos visz a kerepesihez a stadionokhoz ha arra gondolsz, azon a vonalon csak az jár csak ne a hid felé menőre szállj fel
2013. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia :)

Árpád hídtól a Stadionok buszpályaudvarra az 1-es villamossal tudsz menni! 1-es vagy 1A mind a kettő jó!

Ja, és sárga színű minden villamos :)ki van írva elől is és oldalt is.

2013. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A megállóban úgyis megáll a villamos, és akkor láthatod a számát.
2013. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es a stadionoktol az arpad hidig? :o
2013. aug. 16. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy 1 vagy 1A villamos, csak az ellenkező irányban
2013. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaa ertem koszonom szepen :)
2013. aug. 16. 22:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, viccen kívül. Ha nem tudod leolvasni egy megállóba érkező villamos számát mert "gyorsan jön" (Ami nem igaz, mivel a megállóba érkezve FÉKEZ, különben hogyan szállnának fel az emberek? :D), akkor szemészetre el kellene menni, mert komoly problémák vannak a látásoddal.
2013. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!