Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti először egyedül mikor...

Ti először egyedül mikor utaztatok vonattal?

Figyelt kérdés

És honnan hova?milyen volt az út?szerintetek egy 14 éves eltudna utazni pestről békéscsabára menni így?milyen tapasztalataitok vannak?

14/f



2013. aug. 26. 22:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
13 évesen Miskolc-Győr vonalon
2013. aug. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Már utaztunk együtt is párszor de nem endgedik mert ellophatják a telefonom pedig nemmegy nagy szám telóm van
2013. aug. 27. 09:00
 13/21 anonim ***** válasza:
13 évesen 50 kilómétert, majd ezután rendszeresen 25 kilómétereket.
2013. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Aztán ha ellopják, mi van? Minimális összegért veszel másikat. Vagy ha a mostanit féltik, akkor kell venni vonatozáshoz egy igen olcsó készüléket, amiért nem kár. Nem értem az olyan szülőket, akik még a széltől is óvják a tinédzser gyereküket - az még oké, ha egy drogostanyára nem engednek el bulizni a 18 éves haver tuningszuzukiján -, node egy vonatútra?
2013. aug. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nyár elején a keleti pályaudvarról Győrbe.

Nekem nagyon tetszett az út mivel még sohasem ültem Railjet vonaton és még egyedül is jó volt. :)

Szerintem te is nyugodtan utazhatsz vonaton.

14/F

2013. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%

"Sajnos sok autós nem tudja, hogy a vasút mennyit javult.

Valószínűleg a szüleid is rég vonatoztak már."


Te nem mostanában vonatoztál vagy csak a Bécs-Budapest vonalat ismered, ha ilyet leírsz.

2013. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én most végiggondolva teljesen egyedül csak 16 évesen vonatoztam először, de nem azért mert előtte féltettek, hanem mert nem igazán merült fel a dolog, nem kellett sehová egyedül vonattal mennem (testvéreimmel szülő nélkül biztos voltam korábban is).


Igazság szerint nappal nem veszélyesebb általában mint a busz, de vannak azért kivételek.

2013. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nope.

A Budapest-Nagykáta, Budapest-Cegléd, Budapest-Hatvan, Budapest-Esztergom és Budapest-Vác, Budapest-Veresegyház-Vác elővárosi vonalak alapján mondom ezt.

2013. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

19 voltam, a Szigetre mentem (100 km a távolság). (Igazából mi csak buszozunk, vonattal csak az ország másik felén élő rokonokhoz megyünk évente egyszer.)

Nem volt semmi extra, én szeretek egyedül utazni. :-)

21L

2013. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen utaztam először egyedül, Szegedre mentem 60 km-ről. Nekem tetszett, hogy egyedül utazhatok. Szüleim sem zárkóztak el attól, hogy egyedül utazzak, úgy voltak vele, hogy ezt is meg kell tanulni.
2013. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!