Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti hány évesen buszoztatok...

Ti hány évesen buszoztatok egyedül? És mennyi idő volt, mire megtanultátok hogy mi hol van stb?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 16:48
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
12-13kb.
2013. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Még mindig csak a VOLÁN járatot tudom használni, mert más nem is kell. Egyébként 15
2013. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%
12. és kb fél hónap volt
2013. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%

Én Volánbuszon körülbelül 13 éves koromban, mert addig nem volt szükségem buszra szállni ugyanis az általános sulihoz gyalog mentem mindig. Középsuli már egy másik kisvárosban volt és akkor oda 5-10 km-eket utaztam naponta. Hamar megtanultam a megállókat. De sok volt osztálytársam már 50 km-t utazott mindennap a sulijához 13-14 évesen. A faluban pedig naponta látok 8-10 éves gyerekeket utazni a másik településre.

BKV-zni teljesen egyedül 17 évesen kezdtem el. Emlékszem rá nagyon fura volt, metrónál alig bírtam megtanulni, hogy a Pillangó utcánál jobb oldalt nyílik az ajtó, a többinél bal oldalon :D De szintén sok-sok ismerősöm a sulija miatt már 13-14 évesen elkezdett Pesten mászkálni, buszozni.

2013. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%

5. osztályban kezdtem el egyedül haza buszozni a suliból, de az csak 4 megálló volt.

Komolyabban a középsuli kezdetével kezdtem el busszal járni (Fél óra busszal, fél óra metró-villamos).

Mi hol van, mármint a megállok? Azt könnyű volt megszokni, talán pár nap.

2013. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
11 évesen (nyári gyerek vagyok, és télen buszoztam) és mivel összesen kétféle buszt kell használnom, kb. egyszer kellett elmondani, hogy hol kell leszállnom. Nem bonyolult az.
2013. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
én még soha nem buszoztam egyedül, 16 éves vagyok.. és attól parázok, hogy mi van ha eltévedek? :D nem ismerem a környéket, csak ahol lakom..
2013. febr. 7. 17:12
 8/25 anonim válasza:
100%
Egyszer el kell kezdeni. Ne akkor próbálkozz amikor időre mész, hanem gyakorolj előtte.
2013. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, negyedikes korom óta járok egyedül busszal suliból haza. Reggel régebben mindig apa vitt, de mióta középiskolás vagyok reggel is egyedül járok be. 17/L
2013. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen azért már nem olyan nagy szám az egyedül buszozás. Egy 12-13 éves gyerek még oké, hogy fél, hogy eltéved. De 16 évesen azért ennél már előrébb kellene tartani:)

Google térkép a barátod, akár műholdképeken keresztül meg is nézheted, hogy az adott sarkon milyen épület van, ahol mondjuk le kell fordulni.

Nem olyan bonyolult, egy idő után ki fogod magadat ismerni az új területen is.

2013. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!