Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy buszsofőr csak egy buszon...

Egy buszsofőr csak egy buszon dolgozik?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy mindig ugyanazt a buszt vezeti ?
2013. aug. 31. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Általában igen, de vannak kivételek.
2013. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azért elég sok esetben nem.

ugye a vezetési idő legjobb kihasználása végett, megy pl. 3 napot egy rövidebb járaton, ott vezet 8-9 órát, meg megy kétszer 10 órát, ki van ez találva rendesen. Van hogy a buszt "viszi", de általában fix út fix busz, szóval át kell ülniük.

2013. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felénk nem így van. Mi egy buszon ülünk, két műszakban.Elég sok olyan járat van, ahol van egy délelőttös aki 4:20kor kezd, és 15:50kor végez, és van egy délutános, aki a délelőttöst váltja, ő 15:50kor kezdés 23:30kor végez. Ez csak egy példa, de sok ilyenünk van. Vannak olyanok is akik reggel 6 körül kezdenek, és egészen 20-21 óráig mennek. (persze kiállásokkal). A legtöbb esetben egy buszsofőr csak egy buszon dolgozik. De vannak olyanok (ezek általában az újak) akik olyan járatra ülnek, ahova éppen kellenek. Ez általában olyan, hogy lehet, hogy az egyik nap A ból B-be mész a másik nap meg A ból Z be....
2013. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Távolsági járatnál más a helyzet,mint pl.a bkv-nál.

Ha jól értelmezem,te magára a buszra és nem a busz vonalára tetted fel a kérdést.

Most nem tudom,hogy mködik,20 éve a mamám szomszédja minden este beállt a "lekvárkavarós" busszal a házuk elé,reggel együtt mentek dolgozni.

A BKV-nál ilyen nincs,de még a MÁV-nál sem.

Amit kapsz,azzal mégy.

Ez,sajnos azzal jár,hogy a vezetők nem éreznek felelősséget a járművükért.

2013. szept. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Milyen az a lekvárkavarós busz? :D
2013. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 melyik volán cégről beszélsz?
2013. szept. 1. 10:55
 7/9 anonim ***** válasza:
az attól függ,h hány járatot csinál. Általában a 2. Járat felénk csak beugró.
2013. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lekvárkavarós,a nem automata váltós.Figyeld meg a váltókezelést,onnan a hasonlat.
2013. szept. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én váltó vagyok,ide oda dobálnak,2 hónapja kerültem vissza a céghez de már vagy 6 féle járatot csináltam 6 különbözö busszal.
2013. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!