Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkosság, van aki gondolt...

Öngyilkosság, van aki gondolt már rá komolyabban, mi tartja még itt mitől van elkeseredve? MÁS NE ÍRJON csak aki érintett!

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 23:02
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Tele van a gyk olyan válaszokkal hogy ne rinyáljon az ember ha meg akar halni akkor tegye. Ezeket a válaszokat és mást ami nem témába vág nem kérek. Jó lenne beszélni azokkal akik szintén nagyon "lent" vannak.
2013. okt. 26. 23:06
 2/30 A kérdező kommentje:
a másik vicces válasz ami szokott lenni, hogy mennyi mindenről marad le az ember ha meghal idő előtt. És? Egyszer mindenki meghal, az élmények, emlékek elvesznek.... Az egész élet körforgás.
2013. okt. 26. 23:08
 3/30 anonim ***** válasza:

Telefonról írok, így nem leszek túl bőbeszédű, ha nem haragszol.


Iskolai nehézségek, bántalmazás, közösség, barátok hiánya, nem túl jó kapcsolat a szüleimmel, nagyon közeli barát elvesztése és még sorolhatnám.


Veled mi a helyzet? :)

2013. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Én is telefonról :) egészségügyi problémák, egy igaz barátom sincsen, az iskolai évekre visszaemlékezve begörcsöl a gyomrom, satöbbi :) 23f, te?
2013. okt. 26. 23:22
 5/30 anonim ***** válasza:
21%

Egyszer véget ér az élet, de ha már megadatott, miért ne élveznénk ki, amennyire csak tudjuk?


Ez egy hülye felfogás, hogy egyszer úgyis meghalsz és mindennek annyi, ezért ha hamar halsz meg, az is ugyan olyan, mintha 70 év múlva... Kicsit gondolkodj már.


Keseregni mindenki tud, de nem mindenkinek van ereje tenni is a rossz ellen. Ahogy látom a kesergés már neked is megy.

2013. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Kerdezo. Fizikailag roncs vagyok, epphogy van hol laknom, az agyam biokemiaja bomlott, nem termelodik endorfinom. Olykor ehezem, TB-m nincs, barati korom szinten. A csaladom nem ert meg. Inszomnias vagyok, altalaban ket naponta alszok hat orat. Hetente tobbszor gondolok a halalra. Sosem teszem meg. Roncskent is eros vagyok. Probalok javitani az eletemen, ha sok is a kudarc. Jobba teszem, vagy belehalok a kitartasba, de nem adom fel. Neked is ezt javallom.
2013. okt. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
Engem az, hogy nem merek meghalni. Félek az egésztől, hogy fáj, meg ilyenek. Ha nem félnék, már megtettem volna.
2013. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

félelem miatt, külsőm miatt, szorongás miatt, utálók miatt, "szerelem" miatt.:(

de valamiért mégis maradtam... mindig reménykedek hogy lehet jobb :(

2013. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Egészségügyi problémák, a példaképem halála, magány, félelem, folytonos változások Ja és hogy úgy éreztem és érzem még most is néha, hogy én vagyok a legundorítóbb, legocsmányabb lány, aki hasznavehetetlen gnóm.
2013. okt. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:

Én az egész életem miatt el vagyok keseredve. Mostanában sokszor gondolok az öngyilkosságra,a neten is öngyilkosságról szóló cikkeket olvasgatok. Nincs egy ember sem,aki igazán meghallgatna,megértene...


21/F

2013. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!