Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen a BKV-nál az orvosi...

Milyen a BKV-nál az orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Aki szemüveges, a szemészeten valószínűleg elutasítást kap, és nem dolgozhat járművezetőként?

2013. nov. 28. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
nem utasítják el, ha a szemüveggel jól lát
2013. dec. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De olvastam, hogy ha a szem nem fér bele a megengedett keretbe (mármint a romlása), akkor szemüveggel se... amit mondjuk hülyeségnek tartok... Erről lehet tudni valamit? Mennyire veszik szigorúan?
2013. dec. 2. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
ez ökörség, mert a szemüveg akár lehet -10 dioptriás is, ha a látásod úgy tökéletes
2013. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért érdekel a dolog, mert olvastam a jogszabályban, hogy +3 és -5 lehet.... azt nem irták, hogy ha van szemüvegem, akkor ezek nem számítanak... a + nekem 3,5, és nem akarom, hogy fél dioptria miatt kibasszanak és ne dolgozhassak. Járművezető szeretnék lenni, és mennem kell orvosi vizsgálatra, ezért kérdem. (Ha már eddig bennmaradtam a rostán, elég ciki lenne emiatt kibukni).
2013. dec. 4. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!