Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Határ úti megállónál meg...

A Határ úti megállónál meg ott a Kőér utca eleje az nagyon tré hely?

Figyelt kérdés

Mert most oda járok dolgozni a BKV-nál, és ilyen reggel 7-kor szinte senki nincs ott, mert gondolom alszanak ezek a prominens emberek, de 15:30-kor, meg mikor megyek hazafele akkor azon az 500 méteren átlag 2-3 nemkivánatos figura is kószál. Ma pl elkezdett szólongatni két roma fiatal a jellegzetes roma stilusban. Meg látszott, hogy egy másik csávo is oda akart jönni, de épp át tudtam menni az uttesten.


Komolyan mondom, reggel a 99-es buszon nem félek ennyire.


2014. jan. 2. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen az. De ha tudod kezelni a helyzeteket, akkor nincs gond :) (és most nem az én kötök bele hamarabb a cigányokba elvet mondom, de valahogy tedd magad túl rajta hogy nem egy rózsadombi utca)

Amúgy mit dolgozol arra? Járművezetés vagy valami karbantartóféleség?

2014. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mérnökség.
2014. jan. 2. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Relatíve tré, de nem veszélyes. Az ilyen "barátkozós" arcok hamar lekopnak, ha nem figyelsz rájuk. Ha beszédbe elegyedsz velük, az már rizikósabb, mert lehet, hogy csak el akarnak adni valamit, de lehet, hogy megpróbálnak lopni tőled, nem tudhatod.
2014. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de én ezt sose értettem, hogy mi az, hogy MEGPROBÁLNAK LOPNI?


Most ha odajön hozzám, vézna gyerekhez két ilyen mélyszegénységtöl kiizmosodott siheder, akkor most olyan nagy kérdés, hogy el tudnak e tőlem venni akármit?

2014. jan. 2. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!