Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha valaki meghal a repülőn...

Ha valaki meghal a repülőn például szívinfarktusban, akkor mit "csinál" vele a személyzet? Van például bármi tárolóhely vagy az ülésben hagyják?

Figyelt kérdés
Tudom, elég hülye kérdés, de sokat gondolkodtam rajta! Elég sokszor utazom repülővel, és többször elgondolkodtam ezen, de hál Istennek ilyen szituációba még nem kerültem.

2014. febr. 11. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint a lehető legközelebbi reptéren leszállnak, vagy ha nincs túl messze a kiindulási reptér, akkor visszafordulnak. Elvileg nem szokták az ülésben hagyni.
2014. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2014. febr. 11. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
A halàl beálltát csak orvos állapíthatja meg, ergo nem fogják szerencsétlent berakni egy tárolóba azzal, hogy neki már úgyis mindegy. Nyilván akit lehet, elültetnek a beteg mellől, de alapvetően az ülésben hagyják és a legközelebbi alkalmas repülőtéren kényszerleszállást hajtanak végre.
2014. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 10 deka farhát ***** válasza:
89%
Az elhunytat letakarják egy lepellel és a legközelebbi repülőtéren leszállnak. A testhez nem nyúlnak, nem nyúlhatnak hozzá. Leszállás után általában mindenkit leterelnek a repülőről és a holttest elszállítása után a gép utasterét fertőtlenítik.
2014. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. febr. 13. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nem hinném, hogy az ülésben hagyják! (Ezzel is sokkolva a körülötte ülőket) Többször hallani a hírekben, hogy valaki így ahogy írod infarktust kapott a gépen és a személyzet megkezdte az újraélesztést. Ülésben, ülő helyzetben nem lehet újraéleszteni valakit, ahhoz le kell fektetni, nem? Ha csak józan paraszt ésszel gondolkozunk, biztos kiviszik előre/hátra (amelyik közelebb esik) és lefektetik a padlóra.

Mint pl. a köv. linkeken, olvasd el a cikkeket:

[link]


[link]

2014. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. aug. 8. 12:26
 8/9 anonim válasza:
0%
Kidobják
2016. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
A gyakorlatban nem varjak meg hogy valaki meghaljon, hanem sulyos rosszullet, betegseg eseten, a pilota rogton felmeri a lehetseges kenyszerleszallasi opciokat. Es max fel oran belul, mar egy foldi mentoszolgalat foglalkozik az utassal akar el, akar halott.
2020. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!