Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonaton illetve vonat mellett...

Vonaton illetve vonat mellett lehet elektromos cigarettázni?

Figyelt kérdés

Rámszóltak múltkor, mivel vonat melletti váró helységen e-cigiztem. ott sem szabad?

azt mondták,ugyanolyan ciginek minősül ez is...



2014. febr. 23. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Köze nincs a cigarettához, mivel vízgőzt ereszt ki.
2014. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy aki szól érte, mennyire van képben a dolgokkal, a másik viszont hogy ha kamerával fognak meg, akkor már sokkal nehezebb lesz bizonyítani, hogy akkor és ott mi volt a szádban.
2014. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Mivel a kérdés nincs szabályozva, jobb, ha NEM használsz e-cigarettát sehol, ahol a dohányzás tilos. Úgy vélem, ki lehet azt bírni.
2014. febr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezt nyomja a média.

Nem úgy jön a bevétel a trafikmutyinak, ahogy számolták.

Az egyre több e-cigis miatt egy csomó pénztől elesnek a csókosok, ezért foggal-körömmel ellene van a kormány.

Én is e-cigizek, de inkább nem csinálok feszültséget vele, bár büntetni nem tudnának miatta.

2014. febr. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag lehet, de ha szeretnéd elkerülni a konfliktusokat, akkor ne használd.
2014. febr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 homo ludensz ***** válasza:
A múltkoriban felszálltak a suliból a tanítás végeztével a diákok persze már nem alsósok a buszra és ott szívták az e-cigit. Senki nem szólt nekik a buszsofőr sem pedig első ajtós felszállás van azon a BKV. járaton.Kicsit túl van lihegve ez a dolog.Régebbi filmeken látni hogy a mozikban is dohányoztak és telt ház volt. Igaz hogy elsőnek trafikengedélyt a háborús rokkantak kaptak hogy élni tudjanak nem a pártkatonák.
2014. febr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Pár ismerősöm e cigit szív. Aki azt a montsrumot összetéveszti a cigaretta szállal, annak szemorvosra és 20 dioptriás szemüvegre van szüksége.
2014. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7-nek.

Van olyan e-cigi, ami összetéveszthető, vannak nagyobbak (az enyém szivar méretű), és vannak egészen nagy monstrumok is. De sokan csak a gőzét látják és azt hiszik, hogy az füst.

2014. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szó sincs arról,hogy összetévesztették. Vonat mellett szívtam, jött az egyik karbantartó, akik ott a vonat mellett járkálnak sárga mellényben. ő szólt,hogy ezt sem lehet szívni, mert ha az egyik biztonsági őr pl. észreveszi, akkor kemény büntetés jár érte. Nem tudom mennyire volt képben a dolgokkal, és az sem világos, ha valóban egy biztonsági látja meg,akkor ő mit tesz... :)


Köszönöm a válaszokat!

2014. febr. 24. 12:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Bunkókkal ne állj le vitázni, mert a végén pofánvág.

Az meg elég kemény büntetés...

Mást viszont ne, tehet, az e-cigi használata nem dohányzás.

Még) nem tiltja semmi sehol, de majd biztos kitalálnak rá valamit, mint Franciaországban.

2014. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!