Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Lövölde tér mennyire biztons...

A Lövölde tér mennyire biztonságos az esti órákban?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 01:32
 1/9 anonim válasza:
68%

Attol fugg :)

nekem anyukam ott lakott es nem volt annyira gaz a kornyekkel,en szemelyszerint nem kerultem konfliktusba..de azert van par furcsa alak

mitol felsz leginkabb?

megkeselni nem fognak..max piszkalni..

2014. jún. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Ki piszkálna ott? A város egyik legelitebb villanegyedéről beszélünk. És még be is van kamerázva ..
2014. jún. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Legelitebb villanegyed?! El vagy te egy kicsit tájolva barátom...


Ez a 7. kerületi dzsunkesz széle. 2-3 utcával odébb embert esznek a bidámok esténként.

2014. jún. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Bírom azt, hogy néhány helyismerettel nem rendelkező emberke azzal próbálja növelni az egoját ezen az oldalon, hogy minden rosszabb környékre egyből rávágja a "semmi baj nem érhet, naponta ott járok, nem veszélyes" mondatot.
2014. jún. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Sok mindent el lehet rólam mondani, de azt pont nem, hogy nincs helyismeretem a VI.-VII. kerületben, tekintve, hogy a Lövölde közelében élek. A Lövöldétől északkeletre fekvő terület a vàros egyik legdrágább környéke, nem kisstílű bűnözők lakóhelye. Onnan délnyugatra vegyesebb a történet, de teljesen biztonsàgos. Ott járok nap mint nap, a Lövöldén szàllok le a troliról. Ezért bàtorkodtam azt írni, hogy nem para sem nappal, sem éjjel. Persze aki meglàt egy cigányt vagy hajléktalant és rögtön sírva fakad, annak tényleg van félnivalója.
2014. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

"Persze aki meglàt egy cigányt vagy hajléktalant és rögtön sírva fakad, annak tényleg van félnivalója."

Rasszizmust ne keverjünk bele a történetbe lehetőleg!

Vannak helyek, ahol több ismerősömbe belekötöttek, megírtam ezen az oldalon a véleményemet a helyekről, és közölték velem mások, hogy ezek biztonságos helyek, még éjjel öltönyben se érték őket atrocitások. Az kicsit se zavarta őket, hogy a hírekben késelések, stb is előfordultak ott.

Ha valahol még nem ért téged atrocitás, de mást már igen, akkor az nem biztonságos környék, ezért ott különösen elővigyázatosnak kell lenni!

2014. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hm, eléggé megoszlanak a vélemények..
2014. jún. 19. 16:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy olyan véleményére kéne adni, aki szerint a vii. kerület Budapest egyik legdrágább kerülete...


A lövölde környékén konkrétan 250e az átlag négyzetméterár.


A svábhegyen meg 600e...

2014. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azokból az árakból nagyon sok mindent le elhet szűrni... általában ott az olcsó ahol nem veszi senki sem, pedig meg szeretnének szabadulni a lakásoktól = valami nincs rendben vagy nem annyira mint a többi helyen.
2014. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!