Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha egyszer dolgoztam a Máv-nál...

Ha egyszer dolgoztam a Máv-nál akkor egész életemre ingyen lenne a vonat?

Figyelt kérdés
gondolom vasutas igazolványt kapnék, az örök érvényű, vagy csak amíg ott dolgozok? és a családtagok?
2014. jún. 22. 10:11
1 2
 1/16 egySanyi ***** válasza:
Szép is lenne.
2014. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer dolgoztál egy hónapot, akkor egész életedben kapsz fizetést munka nelkul?
2014. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Csak addig érvényes, amíg ott dolgozol.

A kártyát egyébként be kell vinni és kilyukasztják, mint a lecserélt személyiket vagy bankkártyát.

2014. jún. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, azután elmész a BKV-hoz is 1 hónapra, és az is ingyen lesz egész életedre.
2014. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A megyében lesz érvényes az igazolvány, mindaddig amíg a MÁV-nál dolgool, illetve ha onnan mész nyugdíjba, akkor még akkor is jár tovább!
2014. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért 1 hónap után nem, de én speciel 2 hónapot dolgoztam a Shellnél, aztán azóta is ingyen tankolok. Aranyos ország ez. Oké, hogy 27% az ÁFA, de azért kap is érte a magyar.
2014. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"A megyében lesz érvényes az igazolvány, mindaddig amíg a MÁV-nál dolgool, illetve ha onnan mész nyugdíjba, akkor még akkor is jár tovább!"


Miért lenne csak a megyében? Az egész országra érvényes...

2014. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Normális vagy?Vinnéd ingyé az egész pereputtyodat mi?

Nem a szocializmusban vagy!

Persze járjon új vonat,meg légkondis,meg gyorsan menjen,de persze ingyen...Hát tudod mit neked...

A vonat üzemeltetése kiadásokkal jár,tehát mindenki kifizeti szépen a menetjegyét.

2014. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges x év után. Volánnál például így van. 10 vagy tán 15 év munkaviszony után A DOLGOZÓNAK(tehát családtagok nem) jár még éves bérlet. Legalábbás nálunk így lett volna, mikor apum elment nyugdíjba. Akkor emelték fel ezt az időt, és így pont kiesett ebből a dologból. Lehet, hogy ez kifejezetten a nyugdíjazott dolgozókra vonatkozik, és azokra nem, akik csak simán ennyi idő után elmennek a cégtől.
2014. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem, csak amíg dolgozol ill. ha onnan mész nyugdíjba.
2014. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!