Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyi a valószínűsége hogy...

Mennyi a valószínűsége hogy 10-ig megegyeznek a BKV-sok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 19:14
1 2 3
 1/30 BeerHunter ***** válasza:
100%
ŐŐŐ...0?
2010. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%
semmi, ezek a tetvek élvezik ha kib@szhatnak másokkal.
2010. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
fasza lesz nemkell iskolába menni, DE bekell majd dolgozni késöbb elvileg :(
2010. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
ja de a sztrájk esetén is csak a buszok nem járnak,a többi igen asszem.
2010. jan. 11. 19:38
 5/30 anonim ***** válasza:

0 az esélye.

Ezek bármit megtehetnek mi ha nem dolgozunk kirúgnak jön helyettünk ezer másik ,de ezek?Nem dolgoznak pénzt is kapnak és még fizetésemelést is;)

Hajrá BKV remélem kirúgnak minden sztrájkolót!

2010. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
én egyetértek a bkvsokkal nem emberi körülmények között dolgoznak néha.....
2010. jan. 11. 19:41
 7/30 ThodEE GoD ***** válasza:

Más ember sem dolgozik jobb körülmények közt, mégis örül H munkahelye van, és nem tol ki a diákokkal és a másik munkás emberrel, mert az H nemkell suliba menni, annak a diák örül, csak mikor nekell pótolni akk duzzognak, talán joggal.

És akinek nincs kocsija mivel megy dolgozni?

Na akk ők mien körülmények közt vannak, ha gyalog / biciglivel kell kilóméterekre mennie hidegbe? :O

2010. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Majdnem hogy semmi nem fog járni sajnos holnap ami mondjuk annyira nem rossz, mert nincs suli, de szegény emberek akik munkába mennének:S Ráadásul a bkvsok jórésze állanódan szivat csak úgy poénból pl múltkor bezárta az ajtókat egyenként mindegyiket mikor odaértem.És akkor csodálkoznak hogy sokan verik meg őket.
2010. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Ne haragudj már, de szerinted Magyarországon ki dolgozik emberi körülmények közt?? Hát nem sokan. Annyi a különbség h mi nem tehetjük meg hogy sztrájkolunk a köcsög bkv meg igen és közbe Én nem fogok beérni a munkahelyre és Engem fognak kirúgni, nehogy már én sajnáljam őket amikor ők rúgatnak ki engem -.-'


Bezzeg ha nincs jegyem akasszam fel magam.

2010. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
én nap mint nap bringával megyek dolgozni innen majdnem 20 kilóméterre,még amikor mínusz 10 volt akkor is azzal mentem,nem siránkozni kéne,hanem gondolkodni és cselekedni sztem.
2010. jan. 11. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!