Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyi a valószínűsége hogy...

Mennyi a valószínűsége hogy 10-ig megegyeznek a BKV-sok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 19:14
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
tudom hogy ezt nem nekem írtad de említettem hogy én kerékpáral közlekedem.
2010. jan. 11. 21:32
 22/30 anonim ***** válasza:

Meg fogja téríteni a BKV a sztrájkjából származó anyagi károkat? Erre a napra a bérlet árát visszafizetik? Öcsémnek el kellett halasztania egy vizsgáját, szerencsére volt még másik időpont, de akiknek nincs, kifizeti a BKV, hogy újból fel kell (miattuk) venni a tárgyat? Ha lebetegszem, mert a hidegben nem tudom használni a járataikat és gyalog kell (minimum 1 órát) mennem, meg haza is, kifizetik a gyógyszeremet?

Ugyanolyan hülye vagy, kérdező, mint a sztrájkoló BKV-s dolgozók. Ők sztrájkolhatnak, a MÁV sztrájkolhat, de ha más sztrájkol, az állásával játszik...

Remélem, az összes sztrájkolót kirúgják. De ha nem, akkor akasszák már fel azokat, akikre valóban haragszanak, mert ha ők nem teszik, más teszi meg, mint az a lövöldöző Pécsen.

2010. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
ha kirugják az összes sztrájkolót akor tényleg nem fogsz tudni közlekedni,ne légy ennyire naiv,találják fel magukat az emberek ha persze nem lusták.
2010. jan. 11. 21:52
 24/30 anonim ***** válasza:
nehogymár még én találjam fel magam mert ezek a seggek lusták dolgozni! kifizettem a szolgáltatást, jogosan várom el hogy igénybe tudjam venni. igenis rúgják ki őket a rákba, mindet, remélem a családjukkal együtt döglenek éhen, mindig lesz jelentkező a helyükre, más a kezét lábát odadná ha ennyit kereshetne és lenne biztos munkája. meddig tűrjük még ezt a szivatást?
2010. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
annyira lusták hogy többszázezer kilóméter van a hátuk mögött?életedben nem fogsz annyit vezetni,talán még az egész családod sem.....
2010. jan. 11. 22:23
 26/30 anonim ***** válasza:
mert nem a vezetés a munkám nyilván azért, és aki nem vezet többszázezer kilométert és nem sztrájkol az nem ember? csak ez a sok picsogó jobb sorsra érdemes szerencsétlen? ne beszélj már ekkora baromságot, ezek mit szólnának ha nem szolgálnák ki őket a boltban? vagy esetleg nem kapnák meg a fizetést a számlára mert hopp most sztrájkolunk nem mennek a pénzügyi tranzakciók, akkor mivan? gondolkozz már egy kicsit, ezeket véded? hihetetlen károkat okoznak és még játszák fejüket mellé mert ez jogos. nem, rohadtul nem jogos.
2010. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Ha fizetsz egy szolgáltatásért, és nem kapod meg, visszajár a pénzed.

Ha hibás terméket vásárolsz, köteles az eladó visszavásárolni vagy becserélni működőre, másikra.

Kérem vissza a befizetett bérlet sztrájk napjára szóló árát, én megfizettem a szolgáltatást, de nem használhatom, jár vissza a pénzem.

És nyugodt lehetsz, hogy lenne jelentkező a helyükre.

2010. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
mindenkinek szabad joga sztrájkolni,demokrácia van csak vonják maguk után a következményeket.
2010. jan. 11. 22:30
 29/30 A kérdező kommentje:
te is sztrájkolhatsz helyedre is biztos van ezer jelentkező.
2010. jan. 11. 22:34
 30/30 anonim ***** válasza:
igen van, épp ezért nem teszem. a demokrácia meg egy fertőzött gusztustalan halott rendszer. itt mindenkinek csak joga van mindent csinálni, de kötelezettség az nincsen.
2010. jan. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!