Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyi a valószínűsége hogy...

Mennyi a valószínűsége hogy 10-ig megegyeznek a BKV-sok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 19:14
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
de pl a búszvezetők szar búszt vezetnek és percről percre csaknem 100 ember életéért felelnek,idióta barom autósok között,rossz útviszonyokban stb.
2010. jan. 11. 19:53
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én nem keresek 200 ezer forintot mint a bkvsok és nem tudok fasza biciklit venni meg fasza pulcsit sálat bringa szemüveget hogy ne fagyon oda a szempillám..


Már nem azért de a bkv is csak sír.. nekik sem sírni kéne hanem cselekedni ahogy mondtad..

Egyébként meg miért járjak biciklivel amikor van busz és kifizetem a bérletet? a semmire fizettem ill fogok ha esetleg több napos is lesz a sztájk.

Nem mi sírunk hanem a bkv ha ők nem sírnak ide nem is tudnék írni.

Köcsög munkakerülők rohadjon meg az összes ocsmánypofájú sofőr és b*sza meg magát mind a sírásával együtt.

Oké legyen sztrájk csak akkor ingyenes legyen a bérlet meg a jegy. még mi sírunk, te jó ég.. 180 ezret keres egy sofőr és tüntet, mert kevés amikor semmit nem csinál csak szopatásból bezárja az ajtót előtted! Talán te épp azért állsz mellettük mert bringával jársz és nem vágod mekkora gyökerek.


Na ja majd én fogok kerózni, mert ők nem képesek dolgozni.. öcsém

2010. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
oké hogy szar buszt vezetnek.. nekem meg szar a főnököm és csak mert olyan napja van át kell rendeznem a boltot ez kb. 3 -4 tonnát jelent (gyengébbek kedvéért nem egyszerre emelek annyit, hanem apránként)! ráadásul nincs szünetünk sem és nem kapunk semmi pluszt.. egész nap mint a robot, egyszer hibázol mehetsz is!
2010. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
hollandiában pl a cégvezetők is bringával mennek dolgozni sőt ott mindenki bringázik,csak itt lenézik őket met ja csak egy bringája van?!na mind1 elkanyarodtunk a tárgytól.
2010. jan. 11. 20:02
 15/30 anonim válasza:
Kérdező, a busz az rövid u.
2010. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm Grécsi tanár úr!:)
2010. jan. 11. 20:11
 17/30 anonim válasza:
Tanárnő szigorúan. 22/N
2010. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
ez cuki volt:)
2010. jan. 11. 20:39
 19/30 anonim válasza:
:)
2010. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Gratulálok, kérdező, NINCS MÉG ELÉG MUNKANÉLKÜLI.

Az én családom több, mint 300ezer Ft-ért megvette az éves bérletet, az én munkahelyemen nem lehet sztrájkolni, ha kirúgnak, 10 másik jelentkezik a helyemre. Nos, én pénzintézetnél dolgozom, nem tudom, mit szólna a BKV meg a többi sztrájktámogató nagyokos, ha mi pénzintézetek sztrájkolnánk? Végülis mi is gürizünk látástól vakulásig, járna nekünk is a 200ezer bruttó minimum (én csak 105ezer bruttót kapok).

A BKV kapja be, tudom, hogy rosszak a körülmények, de könyörgöm, erről az utasok tehetnek? Akikre ezek dühösek, azok nem BKV-val, hanem BMW-vel meg hasonlókkal közlekednek...

2010. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!