Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Barátnőm iskolájába a bkv...

Barátnőm iskolájába a bkv sztrájk ideje alatt csak orvosi igazolást fogadnak el. Ez szabályos?

Figyelt kérdés
Hogy képzelik ezt?
2010. jan. 15. 10:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%

erre vannak a stoppolások, szomszédok, ismerősök...

aki akarja megoldja hogy bejusson.

2010. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2010. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

nem ez a lényeg, én sem azt mondtam, h nem lehet megoldani, csak azt, hogy hivatalosan igazoltnak kell tekinteni. (egyébként meg anyám előbb engedné, h hiányozzak egy hetet, minthogy beüljek egy vadidegen kocsijába)

18/L

2010. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyébként az sem állapot, hogy ezt sokan kihasználják, hogy juhééééjjj még 1 nap szünet... Mert valljuk be, a nagy része ilyen a nem bejárósoknak... És igen, én is szívesebben sunáznám a barátnőm, minthogy iskolába menjek...
2010. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha valóban sehogy nem tud bejutni (nincs mindenkinek kocsi, vagy segítőkész szomszéd, a stopposokat se mindenki veszi fel...), akkor igazoltnak kell tekinteni, szóval ezt próbáljátok valahogy mérlegelni, tényleg olyan helyen lakik, ahol semmi nem jár, vagy esetleg lenne kiskapu...

Szerencsére nálunk jár busz, csak ritkán, de ma hallottam a buszmegállóban 2 hölgyet beszélgetni, hogy pl. Budán a hegyről nem mindenki tud bejutni a belvárosba, mert ott meg nem járnak a buszok, ráadásul mindössze 5 villamosvonalon közlekedik villamos, a hegyen vonat nincs, és volánbusz sincs.

2010. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát én az ilyen iskolából sürgősen kiiratkoznék mert mégis miféle tanár az aki elvárja egy orvostól hogy igazolja hogy a BKV Sztárjkol!


Sztem minimum be kéne zárni az ilyet és összetépni a diplomáját! Mert kizárt hogy normális...


Idióta vörös korrupt gci!!!

2010. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
BArátnőd ne menjen suliba ha valóban nem tud, ha pedig mégis beírják igazolatlannak akkor forduljatok az oktatási minisztériumhoz!!!!!
2010. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
vagy a hamis orvosi igazolásokat akarják gyűjteni vagy én nem tudom mi a célja ezzel az iskolának, a gyerek felelőssége hogy szerinte érdemes e bemenni, megbukik e valamiből e miatt, ha meg nem megy be akkor se fogják a suliból kirúgni azt biztos, durvább lógásokat is megúsznak az emberek nem még ilyen dolgokat.
2010. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
92%

NOS AKKOR KÉRDEZEM ÍGY.ÉN AUTÓVAL JÁROK AZ ISKOLÁBA,ÉS EZT A TANÁROK TUDJÁK,ÁM NEM MENTEM BE,ARRA HIVATKOZVA HOGY AZ AUTÓ NEM MŰKÖDÖTT.DE A TANÁR CSAK ANNYIT MONDOTT HOGY EZ NEM IGYMEGY.HA EDDIG BETUDTAM AKKOR MOST MIÉRT NEM.

EZÉRT NEKEM NEM FOGADJA EL.ÉN SZEREZTEM A BKV-TÓL IGAZOLÁST,DE A TANÁRNAK KÉNE BEBIZONYITANIA HOGY AUTÓVAL JÁROK E BE?MOCSKOS KÖCSÖG IRIGYLÁDÁK,ROHADJANAK MEG A G8CI SÍRJUKBA 19/f

2010. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!