Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elveszett az orvosi alkalmassá...

Elveszett az orvosi alkalmassági papír, lehet pótolni vagy újra kell csináltatni?

Figyelt kérdés
Egyszerre kezdtem az A krol. jogsim és a B-t. Az "A" már megvan én meg is csináltattam, de a "B" még nincs, 2 db orvosim volt, az egyikkel megcsináltattam az "A"-t de a másikat nem találom. Mit lehet ilyenkor tenni?
2011. okt. 2. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az iskolai orvosnál kaptad akkor az iskolától kérsz újat, tudtommal akkor vizsgálat nem kell csak ki kell fizetned az árát. Kérhetsz háziorvostól is. De először kérdezd meg az iskolád vezetőit hogy elfogadják e az A-s papírodat is.
2011. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gyermekorvosnál csináltattam, de majd megkérdezem az iskolait is.
2011. okt. 2. 10:16
 3/4 A kérdező kommentje:
vagy még arra gondoltam, hogy a közlekedési felügyelethez ugye be kellett vinni és lefénymásolták (elvileg), oktatómat megkérem h nézzen utánna. nagyon nem szeretném újra kifizetni
2011. okt. 2. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi alkalmassági másolatát az orvosod ingyen is odaadja!!!
2011. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!