Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten a 32,85,182,184...

Budapesten a 32,85,182,184 buszokon gyakran vannak ellenőrök?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 16:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Vegyél jegyet, és nincs mitől félned :)
2014. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
40%
semelyik járaton nem éri meg lógni.
2014. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
70%

Nem az ellenőrök miatt kell jegyet venni, hanem mert igénybe veszel egy szolgáltatást!


Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy X étteremben gyorsan fut a pincér?

2014. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nekem idáig abszolút megérte lógni! :) Mellesleg nem a kérdésemre válaszoltok :)
2014. szept. 2. 17:31
 5/39 anonim ***** válasza:
58%
Elnézést kívánok, hogy nem adunk tanácsot egy bűnözőnek, hogy merre menjen lopni...
2014. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
bűnöző :D hahaha
2014. szept. 2. 17:56
 7/39 anonim ***** válasza:
Csak egy ócska piti tolvaj. Aztán ha jön az ellenőr olyan vékonyra húzza össze magát, hogy átcsusszan az ajtó alatt...
2014. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
18%

Ezért tart ott az ország ahol mert ilyen emberek vannak, akiknek minden mindenhogyan jó és akármilyen szar, fizetnek érte rendesen mintha jó lenne. Ahelyett, hogy fellázadnánk és szétvernénk az egész rohadt országot ahogy van, tönkretennénk mindent, az egészet. Polgárháború kéne ide, senkinek se kéne dolgoznia mostantól, se rendőrnek, se mentősnek, se boltosnak, senkinek aki elégedetlen a kevés fizetésével. És bkv-ért se kéne fizetni míg ilyen állapotban vannak a járművek. Úgyse attól függ a csere, hogy vesztek-e jegyet, bérletet, hanem azért nincsenek lecserélve mert a politikusok ellopják a pénzt. Ha mindenki venne jegyet, bérletet, 1 db. briccelő se lenne, akkor is UGYANILYEN állapotok lennének a bkv-nál.


Kérdésre válaszolva, 32-essel jártam dolgozni, nem láttam rajta, 85-ösön szintén nem láttam még soha pedig kiskoromban is utaztam rajta sokszor.


És igen, én is MINDIG bliccelek és bizony megérte. Büntetést sohasem kaptam, most is nyáron dolgoztam, amikor ellenőrt láttam, meg is mondtam neki h leszállok, aztán leszálltam, közterest pedig elrántottam mikor megfogott, aztán elfutottam. Csak annyit futottam h kiérjek a bkv területéről. Kb. 3 métert.


MEGÉRTE.

2014. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Ilyen szaros fizetésből igenis büszke vagyok magamra, hogy nem vettem semmit, dolgozni pedig mindig bkv-val jártam, mert autóval körülményes a reggeli dugó miatt. Meg jobban meg is éri. :P Úgyis dolgoztam, bármikor eltudtam menni kocsikázni...
2014. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
182-es, 184-es buszt nem ismerem, és még annyit is hozzátennék, hogy szerintem eleget adózik a magyar. Bár nyáron a munkáért zsebbe kaptam a fizetést, viszont mikor bármit is veszek érte ugyebár, azért már kőkeményen adózok mert mindennek az árában benne van. Szóval ennyit erről sztem h kik a bűnözők.
2014. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!