Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten a 32,85,182,184...

Budapesten a 32,85,182,184 buszokon gyakran vannak ellenőrök?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 16:52
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Én azt nem mondom, hogy mindig ilyenek voltak a buszvezetők, írtam is a világoskék buszoknál jött ez be, kb. az elmúlt két évre értem, és tudom is hogy miért. Mert soknak akinek több éves vagy jogosítványa van, már rég külföldön van, alvállalkozóknál meg éhbért fizetnek ezért tele van friss náluk végzett busz kategóriás jogosítványossal, meg néhány városhoz nem szokott volánossal. A jó buszvezető is olyan, hogy meg kell fizetni.
2014. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Csúcsidőn kívül majdnem egyiken sincs. Csúcsidőben a 32-esen, 85-ösön fordulhatnak elő sűrűbben, a 182-184-en viszont minimum fél éve nem futottam ellenőrbe.

Azért a lelkiismeretem nem engedi meg, hogy ne írjam le: ne bliccelj:D

2014. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Hahaha... Csak ma 6 jegyet lyukaszthattam volna, tegnap meg 5-öt. 1-szer lyukasztottam összesen. Akkor se volt ellenőr. :) Így gyakorlatilag 3000 Ft-ot spóroltam.
2014. szept. 6. 19:11
 34/39 anonim ***** válasza:
Költsd gyógyszerre az se hasson. Tolvaj féreg.
2014. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
vehetnél pl. bérletet is akár, vagy különbözőféle napijegyek is vannak...ha akarnád, meg tudnád oldani, hogy ne lopj, de ha már lopsz, legalább ne legyél rá büszke.
2014. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Vesz a franc bérletet, annyit nem szoktam utazni amúgysem. Egyébként meg hülye, aki költ ilyenre , mikor simán lehet bliccelni. Inkább nem írom le, mennyit spóroltam idáig ezzel összesen nagyjából, mert rámküldenétek a hóhért! ;)
2014. szept. 6. 20:36
 37/39 anonim ***** válasza:
Ha már simliskedik az ember, én beiratkoznék valami kamu OKJ-re, ahol nem nézik ha nem jársz be. Lesz jogviszonyod 2 évre, megkapod a diákot, 3500 forintot meg már megér egy havibérlet. Na mit szólsz, jó kompromisszum?:D
2014. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Voltam 2 évig OKJ-n, és most főiskolás vagyok! ;) Nem ér az havi 3000-et, főleg hogy nem is utazok olyan sokat. :)
2014. szept. 6. 21:44
 39/39 anonim ***** válasza:
Hányingerem van ettől a mentalitástól. Igen, spórol a cég, mert feketén fizet. Spórol a villanyszerelő, mert nem ad számlát. Spórolsz te, mert nem fizetsz egy igénybevett szolgáltatásért. A sok ilyen spórolás teszi tönkre az egész rohadt országot.
2014. szept. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!