Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek egy ilyen típusú...

MSC kérdése:

Szerintetek egy ilyen típusú busz mennyibe kerül? Ikarus Scania E94. 04

Figyelt kérdés

soros hat hengeres scania motor 2 millió kilométerrel 8 sebességes félautómata válóval 16 éves

itt látható: így nézki de nem pont ez csak így nézki [link]


2014. szept. 5. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt leszólna valaki igen tudom a kamionoknál, buszoknál a nagyobb használat miatt több a km óra állás, de a 2 millió nem sok egy kicsit? Am. próbáltad már a hasznaltauto.hu-t? Hátha akad fönt egy kettő ilyen. Vagy ha nem és nagyon kíváncsi vagy rá egy emailt megér hátha válaszolnak rá. Írsz egy emailt pl. a kapos volánnak félhivatalos legyen, hogy komoly vásárlónak nézzenek és érdeklődj, hogy van-e efféle paraméterekkel rendelkező autóbuszok és mennyibe kerül? :D
2014. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok a 2 millió. Egy ilyen azért még mindig 2-6 milla között van szerintem.
2014. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
még akkor is ha 2 eredeti távtarto konzolt nem akartak kifzetni ami 1 millio lett volna darabonként? hejette utangyártott let betéve. nem akartak 2 milliot rakölteni mer hogy nem ér annyit nekem 1,5-1 milliot mondtak ez mennyire reális?
2014. szept. 7. 08:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Állapotfüggő. HA le vna pusztulva, alváz porrá rohadva akkor lehet az is reális amit te írsz. De ha már ők sem akartak rá költeni, akkor neked megérné? :D
2014. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!