Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mik a friss tapasztalataitok...

Mik a friss tapasztalataitok a legendás 99-es járattal? Tényleg valós veszély rajta utazni vagy ez erős túlzás?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Időnként utazok rajta nappal. Még semmi extra dolog nem történt. Néha kissé hangosabb a busz, de ez az erzsébeti járatokon már megszokott.
2014. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából nappal semmi gáz.

De utaztam rajta késő este, amikor a Nyócker Kőbánya, és Erzsébet leggázabb részein megy keresztül, és a város legdurvább arcai meg a rejtett tartalékok utaznak rajta. Na ott kicsit durva.

De nem olyan mint a nagy városi legendákban.

2014. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy veszélyes. Törzsutas vagyok. Az IQ szint nem túl magas és a dezodorgyártók sem itt keresik rommá magukat, de ennyi. Nem fog senki sem bántani.
2014. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 Nem kötözködni akarok, de nappal is ugyanarra megy:D
2014. okt. 3. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak nappal meg este kicsit különböző a gárda.:D
2014. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Este mennyire számít veszélyesnek?
2014. okt. 3. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kelted magadra fel a figyelmet, nem veszed elő az értékeidet (telefon, fülhallgató, pénztárca stb), és magabiztosnak tűnsz, akkor nincs sok félnivalód este se.
2014. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából sok félnivalód nincs, csak tényleg ne mutogasd az értékeid meg ne látsszon rajtad hogy esetleg félsz.

Igazából sok arc, akiből bármilyen véres gyilkosságot kinézel, a légynek nem bírna ártani és csak próbál cigit tarhálni, és vagy pénzt kér piára.

Vagy ragaszkodik hozzá hogy igyál a piájából, vagy rá akar veled gyújtani egy barna Szofira, persze a busz közepén.

És közben meséli élete történetét, hogy ő régen Ifa sofőr/vasutas/kőműves/közveszélyes munkakerülő/jó kommunista/hippi/csavargó/menőcsávó/milliomos, stb. volt, csak..., meg hogy régen minden jobb volt meg a kapitalista qva anyját mindennek és mindenkinek aki/ami 89 után létezni mer, stb.

Szeretem ezeket, eddig úgy 20-25 ilyennel találkoztam :D

A rejtett tartalékoktól kell tartani picit, főleg ha csordában vannak. Az ilyen tagbaszakadt külsejű nem "C" emberektől sok félnivalód nincs.

(Persze ők is lehetnek ugyanolyan rosszak, mindjárt jön hogy rasszista k.cs.g, de tapasztalat útján beszélek)

2014. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!