Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van aki ad borravalót a...

Van aki ad borravalót a benzinkúton akkor is, ha saját magának tankolt?

Figyelt kérdés

Ez egy "borravalós ország".

Sokszor látom a benzinkúton, ahol -hőségben, esőben, fagyban- megtankolják saját maguknak az emberek az autójukat,

majd bemennek a jól klimatizált helyiségbe, és borravalót adnak a kasszásnak.



2014. nov. 4. 04:25
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem mindig a kutas tankol. Soha nem adtam még borravalót.
2014. nov. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem adtam én se.
2014. nov. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ha rámszakadna egy olajsejk vagyona akkor sem állnék neki, csak úgy soztogatni. Még annak aki esetleg megtankolja, de annak már totál nem látom értelmét, hogy ha az ember tankol és bemegy a kútra ott még a kasszásnak borravalót adjon... Ilyen alapon bemehetnék a Tescoba és végigosztogathatnám a kasszásokat.
2014. nov. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Borravalót adni? Munka közben TILOS az alkohol fogyasztás!!! :)
2014. nov. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én ezért nem adok, és sose bíznám rá a kutasra, hogy tankoljon


nem hiányzik nekem, hogy rossz üzemanyagot tankoljon, esetleg amíg nem figyelek, kis kannába tankolna magának, vagy akár az, hogy kérdés nélkül a "jobb" és drágábbat tankolja


akkor adok borravalót, ha guminyomást ellenőriz, és lemossa a szélvédőt is rendesen

2014. nov. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vagyok vele, mint az utolsó. Eleve mikor jön oda mondom neki, hogy "Köszönöm, megoldom egyedül".

Ha viszont valami miatt nagyon vigyázni szeretnék a ruhámra, és pluszban még megkérem, hogy szélvédőt is mosson, akkor azért egy 200-ast szoktam adni.

2014. nov. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én akkor adtam régen, amikor a kutas tankolt, vagy lemosta a szélvédőt. Volt amikor véletlenül 500 forintot, mert az akadt a kezembe és nem volt apróm. De az akkor volt amikor régi rozzant céges autóval jártam. Az újabbhoz nem engedek nyúlni senkit :)

Nyilván ha magad tankolsz, akkor nem kell borravalót adni. Pizzásnál is a futárnak illik csak, mert dolgozik vele, esetleg lépcsőt mászik, de ha helyben a pizzériában rendled, akkor nem.

2014. nov. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Graf Spee válasza:

Én jelenleg benzinkutas vagyok. Én nem adtam még borravalót senkinek. De mindig magamnak tankoltam. Egyszer amikor a kutas tankolt a nagyanyámnak, akkor természetesen adtam neki egy százast.


"jattot adni olyan, mint xarás után kitörölni. nem kötelező de azért illik.... "

2014. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!