Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan akadályozhatom meg,...

Hogyan akadályozhatom meg, hogy a uszon elaludjak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 14:50
 1/7 A kérdező kommentje:
*Buszon
2015. jan. 22. 14:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Állíts be ébresztőt a várható érkezési idő előttre, és nyugodtan alhatsz is. De vigyél könyvet, játssz a telefonodon, foglald el magad, akkor nem alszol el.
2015. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utazás elött, igyál kávét, vagy utazás közben hallgass zenét (de csak fej/fülhallgatón keresztül.
2015. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne szállj fel rá.
2015. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Szólj rá a sofőrre, hogy ne a rohadt belső keringetésre tegye a klímát meg ne fűtse fel 22 °C-ra a buszt. Máskülönben egy rendes buszon nem lehet elaludni, de oxigénhiányban bárki elálmosodik.
2015. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Ne ülj le, állíts be ébresztőt, nyiss ablakot, menj vonattal :)
2015. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én régebben sokszor elaludtam a buszon, a korai 5 órás kelés jótékony hatása. Reggel mindig zenét hallgatok az valahogy felébreszt. Másik buszon aludnék, de ezen sok az álló utas, elég gáz lenne. Hazafele meg mindig energia italt iszok, tényleg segít. Nem merek elaludni, pedig a buszsofőr úgyis felébresztene.

Vonat nem megoldás, ma azon aludtam majdnem el. Nem tudtam volna leszállni, úgyhogy vigyázz az alvással. :)

2015. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!