Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesti 99-es busz?

Budapesti 99-es busz?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan veszélyes a 99-es busz,mint mondják?
2015. febr. 1. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Én hetente többször is utazok vele különböző napszakokban, igaz csak a Mátyás térig, illetve a Mátyás tértől, a Blahától, illetve a Blaháig, de eddig még nem történt semmi. Érdekes arcokat és szagokat valóban szoktam tapasztalni, de atrocitást még nem ért, illetve nem is láttam ilyen esetet. De lehet, hogy csak én utazok mindig szerencsés időszakban.
2015. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. febr. 1. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
UUURISTEN az tenyleg a legalja:D Az konkretan keresztulmegy az egesz getton, a Blaha Lujza-rol indul a Nepszinhaz utcabol, ott kezdodik az igazi mocsok, es megy vegig gyakorlatilag az Ulloi uttal parhuzamosan csak ott bent melyen, mindennek a legmelyen:D Matyas ter, Orczy ter, keresztul a Nepligeten, utana at a Hatur ut fele, Wekerle, es vegul ott Pesterzsebeten fordul vissza...Nagyon durva, en mondjuk par eve voltam arra, lehet hogy azota valtozott valami. Amikor atmegy mar az Ulloi uton az mar annyira nem gaz, de amig ott a deep nyolcban koccol az nagyon para:D
2015. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-eske, mikor utaztal te azzal legutóbb, 1987-ben? Ma már egyáltalán nem dráma. Rendszeresen utazok a 99-essel, semmilyen problémàm nem volt. Szóval szerintem csak azért nem érdemes más, bonyolultabb útvonalon utazni, mert veszélyes volna. Egyébként sem jellemző az utcai erőszakos bűnözés az utolsó négyzetcentiméteréig bekamerázott nyóckerben. Inkább az a kemény, ami a falakon belül történik.
2015. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. febr. 1. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem!

Már egész jó állapotú buszok járnak,a régebbieknek lehet,hogy kiesett a kereke,meg kigyulladt,de a maiak már nem veszélyesek.

2015. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Veszélyesnek nem olyan veszélyes, csak undorító emberekkel, cigányokkel kell egy légtérben lenned. Engem pár hónapja ki akart zsebelni egy cigány a buszon. Hát ilyenek vannak ott.
2015. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 10:21


Na errol beszelek en is...


A 2-eske

2015. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Jelentkezzen, aki lepontozott. És mondja el, miért?
2015. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!