Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV-tól kaptam egy levelet...

BKV-tól kaptam egy levelet "tőketartozásról"?

Figyelt kérdés
Ami azért érdekes , mert kb 7 éve nem járok bkv-val, ha igen akkor jeggyel utazom. Létezik, hogy 7 évvel ezelötti büntetésről van szó? Hogy ha igen, miért nem kaptam levelet korábban?

2015. ápr. 8. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem leveleznek rendszeresen az adósokkal, de nem felejtenek.

Azt neked kell tudni, hogy évekkel ezelőtt mégis volt valami ügyed, amit te már elfeledtél, a BKV nem... nem is felejtik el, a régi tartozásokat eladják egy beható cégnek.

2015. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
Nem kell vele foglalkozni, sokan kaptak a nagy semmire. Csak kevés a pénz, és most így próbálják kicsalni.
2015. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Volt évekkel ezelőtt ügyem és el is adták, ahogy az első válaszadó mondja és ki is lett fizetve.Ez a levél a BKV-tól jött konkrétan. Ezért sem értem mire fel küldenek rá 7 évre levelet, amikor rég kivan fizetve. Próbálom telefonon elérni őket, de még csak fel sem veszik.
2015. ápr. 8. 17:16
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem kell komolyan venni, csak próbálkoznak, van aki befizeti, akár véletlenül és az jó nekik.
2015. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Érdemes komolyan venni, ha már elküldték.


Ha van kifizetett régebbi ügyed, akkor a kifizetést/tartozás megszűnését igazoló dokumentumból juttass el nekik egyet ( ha levélben akkor ajánlva, nehogy elvesszen ). Lehet csak benne maradtál a rendszerben...

2015. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
4-es, elég nagy barom lehetsz. Pont, hogy tisztázni kell az ilyen ügyeket, mert csúnyàn megégetheted magad, ha nem reagálsz időben - akár igazad van, akár nem.
2015. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8%
1 év alatt elévülnek a BKV büntetések, nem tudom, hogy égetné meg magát csúnyán? Gondolom a BKV bérkommentelői vagytok.
2015. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Gondolom nem ajánlva küldték. Ez a szokásuk, küldözgetnek csekkeket mindenkinek, nekünk is jött 6-7 évvel ezelőtt semmi közünk nem volt hozzá, én kidobtam, azóta nem jött másik.
2015. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Gondolkodjál! Honnan tudja a BKV a neved és a levélcímedet?

Másodszor, tán meg kéne őket kérdezni hogy ezmiez.

2015. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%
Onnan tudja, hogy rákeresett az OLX-en vagy a jófogáson vagy a facebookon, ki tudja...
2015. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!