Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pestiek, ti szeretitek az új...

Pestiek, ti szeretitek az új metrókocsikat a 2-es és a 4-es metrón?

Figyelt kérdés
Én vidéki vagyok, csak párszor utaztam ezekkel még, de nekem hiányzik a régi szerelvények hangja. Emlékszem, amikor kisebb voltam, a régi szerelvényeket csodáltam, imádtam amikor felmentünk Pestre, és azokkal utaztunk. Sajnos ezek az újak elég "lelketlenek" az orosz kocsikhoz képest szerintem, főleg a hanghatás hiányzik nagyon. Bár igaz, hogy szép újak, stb.
2015. máj. 16. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem őket
2015. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Én szeretem őket :)

Nekem bizarr módon a "metró szag" hiányzik onnan, pedig tudom, hogy az tulajdonképpen csak kosz, de gyerekként is imádtam szagolgatni.

2015. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha napi szinten utaznál velük nem hiányozna a hanghatás ;)

Amúgy szerintem nem rossz gépek :)

2015. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Sokkal jobbak mint a régi orosz ócskavasak. Se a hang, se a szag, se a kosz nem hiányzik.
2015. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát volt/van egy hangulata a régi hangos, mocskos, gettó fílinges metróknak is, de összehasonlíthatatlanul kulturáltabb új szerelvényekkel, világosabb állomásokkal találkozni.
2015. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szokatlan, (még) nem szerettem meg őket. Valamiért a wc-kre emlékeztető szag van bennük. A régi gépeket sokkal jobban szeretm, még akkor is, ha néha félelemkeltőek.
2015. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled, Kérdező, nekem is nagyon a szívemhez nőttek a régi szovjet szerelvények. :) Kiskoromban, mikor Újpesten laktunk, a papám vitt mindig a városban ide-oda, megmutatni hogy mi merre közlekedik, stb, és mindig a 3-as metróval indultunk útnak, úgyhogy kellemes emlékek fűznek hozzá. :)

Ettől függetlenül örülök az új szerelvényeknek, hiszen valóban sokkal modernebbek, jobban illenek egy európai fővároshoz, hiszen a szovjet szerelvények már leírhatatlanul leharcoltak. Viszont mindig is pozitívan fogok rájuk gondolni. (Bár még ugye a 3-as metrón közlekednek.:))

2015. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!