Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten mennyire veszélyes...

Budapesten mennyire veszélyes este 11 után egyedül metrózni?

Figyelt kérdés
Elsősorban az M3-ról illetve a kisföldalattiról lenne szó.

2015. szept. 1. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
M3 kicsit gáz, de a földalatti annyira nem. Én nagyon sokszor metrózom éjszaka, sőt éjszakai buszozom, de hálistennek még sosem ért semmilyen atrocitás, pedig eléggé a belvárosban (VI-VII. kerület) mászkálok. De Budán lakom, itt azért nagyobb a közbiztonság.
2015. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Az M3 miért lenne gáz??? Budapest egy teljesen biztonságos város, nincs olyan környéke, ahol ne sétálhatnál akár egyedül az éjszaka közepén (még a hírhedtebb környékeknek is csak a híre rossz - a kamerák ott is mindent látnak ami az UTCÁN történik és nincs az a féleszű bűnöző, aki direkt ilyen helyen követne el bűncselekményt).


Az M3 metró kijáratai is zömmel kamerával figyelt területekre nyílnak. Így aztán a piti zsebtolvajláson kívül más bűncselekményt elkövetni nincs sok értelme. Ergo teljesen biztonságos a metróvonal (és a többi is) a nap bármely szakában.


Azt pedig majd fejtsd ki bővebben, mitől lesz biztonságosabb egy kihalt budai mellékutca egy éjjel is igen forgalmas pesti bulinegyednél. Mert ha csak statisztikailag az, akkor nézz a számok mögé először...

2015. szept. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

"még a hírhedtebb környékeknek is csak a híre rossz - a kamerák ott is mindent látnak ami az UTCÁN történik és nincs az a féleszű bűnöző, aki direkt ilyen helyen követne el bűncselekményt"

Jól sejtem, hogy te soha nem néztél meg egyetlen videót se a Tolvajkergetőktől?

2015. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

miért? mi van a tolvajkergetők videóiban?

a nyílt utcán teljesen ok nélkül támadták meg őket?

légyszives linkeld már be ezt a videót, mert erről én nem hallottam.


az azért nem igaz, hogy biztonságos város Bp, de az a leghelytállóbb, hogy semmivel sem veszélyesebb, mint bárhol máshol éjszaka közlekedni.

rossz arcok, akik alkalmadtán kirabolhatnak, azok bárhol előfordulhatnak, vagy akik belédkötnek.


idáig még velem sem történt atrocitás, pedig elég sokszor éjszakázok pesten egyedül, várva az első hajnapi buszt/vonatot.

ha az ember meghúzza magát, és nem keresi a balhét, akkor elég kicsi az esély, hogy bármi baj történik.

2015. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
55%
Nem mondanám biztonságosnak, de bízzunk benne, hogy nem lesz semmi baj. Az biztos, hogy a M3 gáz, nem csak este, hanem a reggeli órákban is, amilyen emberek utaznak jórészt vele... Kb az az érzésem van sokszor, hogy a szemükkel megakarnak ölni, meg belém raknák a kést, én szabályosan félek.
2016. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!