Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha hétfőn megbüntetett a...

Ha hétfőn megbüntetett a dakört, mert otthon felejtettem a bérletem, és azt pénteken bemutatom, akkor megúszhatom, hogy be kelljen fizetni a csekket?

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 22:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként 3 munkanapot ír.
2015. nov. 11. 22:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

"Amennyiben az utas - az ellenőrzés időpontja előtt vásárolt- érvényes bérlettel rendelkezik, vagy kedvezményes utazásra jogosult, de a bérletet az ellenőrzésnél felmutatni, illetve a kedvezményes utazási jogosultságot igazolni nem tudja, vagy kitöltetlen, illetve ceruzával kitöltött bérlettel utazik, úgy az ellenőrzést követő naptól számított 3 munkanapon belül, az ellenőrzéssel megbízott DAKÖRT Kft. irodájában (Szeged, Kossuth. Lajos sgt.50.) történő bérletbemutatás, vagy jogosultság igazolás esetén 900,-Ft. bérletbemutatási, illetve jogosultság igazolási pótdíjat köteles fizetni, mely összeg kiegyenlítésével mentesül a fenti, magasabb összegű pótdíj megfizetési kötelezettsége alól."

Ellenőrzést követő 1. munkanap: kedd; 2. munkanap: szerda; 3. munkanap csütörtök.

Tehát legkésőbb csütörtökön élhetsz a lehetőséggel.

2015. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csütörtökön zárva vannak. Én meg ugyebár dolgoztam.
2015. nov. 11. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor nem úszod meg.
2015. nov. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek, az ügyfélfogadási időket nem néztem meg: [link]


Természetesen, a DAKÖRT kft. Szempontjából hétfő, kedd, szerda, péntek a munkanap.

Így, hétfőt követő naptól számított harmadik munkanap: péntek.

2015. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Probléma 900 Ft-al letudva.
2015. nov. 15. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!