Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A kocsiszíni H7-es Csepeli...

A kocsiszíni H7-es Csepeli HÉV-nek mi értelme?

Figyelt kérdés

Szállít egyáltalán az utasokat? Ha nem, miért mutatja a menetrend?

Meg nem tudom hol van még ilyen, de azoknak mi értelme?



2015. nov. 22. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

A kocsiszíni menetek nem szoktak utast szállítani, az a céljuk, hogy az adott helyre jusson az adott szerelvény.

Gondolom azért kerül bele a menetrendbe, hogy ne telefonáljon be senki, hogy "hát most ment el egy HÉV előttem, nem állt meg, mi ez a botrány". :)

2015. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten a kocsiszíni járatok többsége is szokott utasokat szállítani az utolsó érintett megállóig, sőt kötelező is nekik, legalábbis villamosnak biztosan. A csepeli HÉV menetrendjében hol találtál kocsiszíni meneteketek? Én megnéztem a bkk.hu-n, de nem láttam ilyeneket a menetrendben. Értelmét sem igazán látnám, hiszen a kocsiszín a csepeli végállomásnál van.
2015. nov. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nem a BKK menetrendjében van, hanem a Menetrendek app-ban, ami a BKK-tól kapja az infót (úgy látszik, hogy azt is, amit nem kéne).
2015. nov. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyenre gondoltam..

2015. nov. 23. 07:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tippelnem kéne valami olyasmi lehet, hogy ez valójában a vezetőknek szól, hogy mikorra hol kell lenniül és merre kell menniük, csak valami hiba miatt kerülhetett bele az utasoknak szóló appba
2015. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!