Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Jogos volt ez a bírság?

Jogos volt ez a bírság?

Figyelt kérdés
megbüntettek ma a buszon 8000ft-ra amiből a végén 1300 lesz ha bemutatom az érvényes utvonal igazolómat. szóval az a lényeg hogy 2016 van ráírva hogy akkor jár le, de az ellenőr szerint ez már 15 be lejárt. (nem vehető ki pontosan hogy 15 vagy 16.. ) de én úgy vásároltam hogy egy évre. tehát elvileg jövőre jár le. betelefonáltam, és azt mondták hogy azért járt le, mert az az ideiglenes diákigazolványhoz járt, és mivel most megkaptam a a kártyát, így kellett volna újat vennem. és ezt én honnan tudtam volna??? rajta volt hogy 16 és le****tam.

2015. dec. 10. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a tudatlanság nem mentség.

jogos volt a bírság.

2015. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel ezek szerint biztosan volt valamilyen azonosítószám az útvonaligazolón így jogos. Azért abból, hogy egy olyan azonosító van rajta ami az ideiglenes diákodon van és a rendesen nincs, azért ki lehet találni hogy ahhoz így nem is lesz jó.
2015. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezért kell a saját oktatási azonosítót használni a kártyaszámok és egyéb változó azonosítók helyett.
2015. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jogos.
2015. dec. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!