Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mikor lesz felujítva a kaposvá...

Mikor lesz felujítva a kaposvár-siófok vasútvonal?

Figyelt kérdés

sok állomásnál láttam kirakodva beonaljakat, síneket. de azok mikor fognak a helyükre kerülni, ha egyáltalán fog valami lenni? olyan rossz utazni ezen a vonalon, a döglött macska előbb felér kaposvárra, vagy siófokra mint a vonat. és persze itt mondogatott mindenki valami felujításféleséget, de eddig nem lettem sokkal okosabb.

ez mit jelent? 35-ös vasútvonal fejlesztése 2020-ig (olcsó változat)

a válaszokat előre is köszönöm!



#vonat #vasút #kaposvár-siófok vasútvonal #csicsali-expressz #35-ös vasútvonal
2015. dec. 19. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Jövőre nekilátnak. De nagyon elsietni nemfogják, ez nem uniós projekt, csak a vissznyereményt hasznosítják.
2015. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és tudod e, hogy milyen szinten? talpfacsere az egész pályán, vagy csak pár darabot cserélnek ki? vagy megszüntetnének pár lassújelet? csak mert nem értem mit is takar, hoy olcsó változat...
2015. dec. 20. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel a vonallal az a baj hogy túl hosszú, nem nagy forgalmú, viszont közűttal nem tudják kiváltani. Időnként bontott anyagból szakaszosan újítgatják, de mire az egyik vége jó lesz, a közepe, meg a másik vége lerohad. Így valamelyik részén midíg csoszognak a vonatok. Sajnos a karbantartással nem igen törődnek. A másik probléma: Tab és Mernye között "takarékossági okok miatt" nem lehet kereszt, emiatt a vonatok 30-50 perceket ácsorognak.
2015. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!