Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Londonban a Liverpool Street...

Londonban a Liverpool Street Station-nél miért nem lehet bemenni otthon nyomtatott jeggyel?

Figyelt kérdés
Elég idegesítő, hogy minden alkalommal szólnom kell valakinek, hogy ugyan engedjen már be a peronokhoz, mert a nyomtatott jegy vonalkódját nem veszi be a gép?

2015. dec. 24. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Belehet!


Nekem FIP jegyem volt(Vasúti ingyenes, dolgozoknak)

Odamentem az őrhöz és mondtam neki ekszkjuzmi, ájhev ö problem...

Udvarias segítőkész volt, megkérdezte hova akarok utazni tudom honnan indul, kell e vennem valami pótjegyet, stb.


Menj oda az őrhöz, ott van a kapuk mellett és kinyitja ha érvényes a jegyed!


Amugy nagyon sok állomáson volt így UKben!

Elkérték a papír jegyet, vasúti igazolványt, megnézték és annyi...

2015. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de pont ez a gondom, hogy miért kell szólni? a vonalkódot miért nem ismeri fel? ha ott veszem a jegyet annak a vonalkódját felismeri persze... amúgy a FIP-pel Angliában csak 50%-os jegyet lehet venni nem?
2015. dec. 24. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Csalagútra van 50% de UK ben 100% viszont nagyon sok az olyan elővárosi amire nem jó, ott 0% meg ugye sok az olyan nemzetkőzi amire kötelező a helyjegy....

Repülővel mentem ki, így az előre lefoglalt fapados olcsóbb volt, mint oda-vissza a vonat pótjegyek.(és gyorsabb is)

Legrosszabb, hogy az ő "elvirájuk" a metróval együtt írja az utvonaltervet és metró méreg drága.

Én A1 műszakirajza nyomtattam pl. London vasúti térképét és úgy néztem honnan hova kell gyalogolnom, hogy végig csak vonatozzak.

Kint csak vonatoztam, még városon belül is!


Muzeumokat nézd végig, mind ingyenes és nagyon sok van!

Legjobb a sience museum, de hogyha odáig elmentél akkor mellette a natural history museum is!


Kaját én tescoban vettem, mert olcsóbb, mint ithon! Este felé már még friss de aznapi péksütiket 10% áron kaptam, pl. 1fontos nagy csomag fánk 0,1fontért!

2015. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szolni meg azért kell, mert biztonsági előírás, szemetes kukát is hiába keresel a megállókban :)
2015. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!