Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Aki már volt MÁV FLIRT motorvo...

Aki már volt MÁV FLIRT motorvonat vezető gyakornoki felvételi 2. (nem elsőn, hanem második) teszten, le tudná írni, hogy teszt az teszt kérdésekből állt vagy kifejtős kérdésekből?

Figyelt kérdés
Ha mindkettőből, milyen arányban? Az interjú szokványos volt, vagy volt valami nem várt, cseles benne? Hogyan öltöztetek? Rögtön megmondták, hogy továbbjutottál vagy kiértesítés van?

2016. jan. 4. 14:32
 1/1 anonim válasza:
100%
Nem rég voltam az első teszten, az sikerült, abból kiindulva, hogy abban is voltak cselek, biztosan itt is lesz ilyen-olyan csavar a tesztben. Meg kell tanulni az anyagot becsületesen amit küldenek előtte, aztán az interjún jól szerepelni... nemsokára megyek a második körre, abban reménykedem, hogy menni fog, de hogy utána az orvosi-pszichológiai-egészségügyi alkalmasságit hogy a francba szerzi meg az ember.... nem tudom, hallottam nem egyszer olyat, hogy valaki eljutott simán az orvosiig, és egy teljesen jelentéktelen probléma (pl. minimális gerincferdülés, hanyag tartás) miatt nem kapta meg az alkalmasságit. Hiába volt értelmileg, pszichikailag teljesen alkalmas a munkára, egy kis jelentéktelen semmi miatt elszakították élete álmától... ez azért elég durva, most munkaerőhiány van, de még most is úgy szórják a népet az orvosin kifele, mintha nem is kéne új melós
2016. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!