Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Futar. BKK-val kapcsolatban...

A Futar. BKK-val kapcsolatban hol tudok kérdezni? (nem találtam konkrét csoportot)

Figyelt kérdés
Androidos telefonon eddig ment, de most 3 napja: Letöltési hiba vagy Kapcsolat hiba üzenet jelenik meg ha indítom a tervezést. Net kapcsolat van / működik a telfonon

#FUTAR.BKK
2016. jan. 20. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem simán működik. Szerintem próbáld újra telepíteni.
2016. jan. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamid mêgsemjó, mert nekem is lazán fut.
2016. jan. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok! este megpróbálom. Az esetleg lehet ez okozza: nem Bpesten próbálom,(mert nem ott lakom, ezért kell főleg h ott közlekedek) de a helymeghatározást kikapcsoltam és az indulási helyet beírom.
2016. jan. 21. 12:57
 4/6 A kérdező kommentje:
" Az esetleg lehet ez okozza " elnézést, jól megfogalmaztam, bocs!
2016. jan. 21. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmibköze a kettőnek egymáshoz. Az utazástervezővel londonból is tervezgethesz.
2016. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Leszedtem a telepítést és újra raktam. Most megy mint régen. Ez szokása ennek az alkalmazásnak vagy csak nálam csúszott be valami kánya?
2016. jan. 21. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!