Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Véletlenül rossz bérletet...

Véletlenül rossz bérletet vettem, mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Véletlenül felsőoktatásos bérletet vettem közoktatásos helyett a BKV-nál és csak itthon vettem észre.

Ilyenkor mi a teendő? Kicserélik ha visszaviszem és másikat kérek díjak nélkül? (ráfizetés, kifizetés vagy bármi hasonló). Vagy már nem tehetek semmit?



2016. febr. 10. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy nem tehetsz semmit. Visszaballagsz a vásárlás helyére, megkéred cseréljék ki ezért-meg ezért..

Befizeted a csreköltséget, és ennyi.Máris megkapod a a mási fajtát. Asszem valami kis fecnit alákell írnod, de ez a csere miatt van.

Nem esznek embert, legfeljebb mogorva a jegyárus. Azzal ne törődj.

Ha szívóskodna valaki, akkor nézd meg hol tehetsz panaszt. Igyekezz intézni.

2016. febr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Az a gáz, hogy automatánál vettem de majd keresek valami BKV lelőhelyet :D

Azt nem tudod véletlenül, mennyit kéne erre a cserére fizetni?

2016. febr. 10. 07:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme a cserével foglalkozni, mert a felsőoktatási bérletet bármilyen nappali vagy esti diákigazolvánnyal igénybe lehet venni. Közoktatásival is. Fordítva ez nem igaz, a közoktatási bérletet csak közoktatásival lehet, de itt most nem ez a helyzet.
2016. febr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
200 vagy 250 Ft-ért tudod kicseréltetni BKK Ügyfélközpontban.
2016. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha szeretnél fizetni a semmiért, meg ügyfélközpontba járkálni, akkor cseréld nyugodtan. Egyébként ebben az esetben semmi értelme, mivel így is érvényes a bérlet.
2016. febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszi szépen mindenkinek!
2016. febr. 10. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!