Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most újítják fel az 1-es...

Most újítják fel az 1-es villamos Vágány utca és Kacsóh Pongrác út közötti szakaszát?

Figyelt kérdés

Ezt írja a BKK honlapja:

"2016. április 9-én és 10-én (szombaton és vasárnap), április 16-án és 17-én (szombaton és vasárnap), valamint április 23-án és 24-én (szombaton és vasárnap) az 1-es villamos helyett a Bécsi út/Vörösvári út és a Zugló vasútállomás között pótlóbuszok szállítják az utasokat, mert az Árpád hídon és a Hungária körúti felüljárón a dilatációs szerkezetek cseréjét és javítását végzik."

Hungária körúti felüljáró alatt a fent említett Vágány utca és Kacsóh Pongrác út közötti felüljárót értik? Már elég idegesítő volt, hogy a pálya többi részén normális sebességgel haladnak a villamosok, ott viszont kb. 5 km/h-val zötykölődnek.


2016. ápr. 7. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg, gyak emg kiderül.
2016. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A teljes pályát nem újítják fel, csak a dilatációs szerkezeteket teszik rendbe. Viszont praktikusan ez tényleg a lassújelek megszűnését jelenti majd.
2016. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!