Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Találtam egy érvényes "pont...

Találtam egy érvényes "pont nekem való" BKK havi bérletet. Jó lesz az nekem is? Vagy azonnal észre veszi egy ellenőr, hogy nem az enyém?

Figyelt kérdés

Vissza adni nem tudom, mert fogalmam sincs kié.

A szolgáltatást valaki már kifizette (ő úgy sem tudd már vele utazni), akkor tök korekt, hogy használhatom, nem?


2016. ápr. 25. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Az enyemen peldaul rajta van a szemelyim szama. Amit az ellenor minden ellenorzeskor megnez - kb. evente egyszer.
2016. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
A legtöbb havi bérleten van igazolványszám ha jól tudom, anélkül már nem is lehet venni, így észre fogják venni.
2016. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Könnyű vele megbukni. Az ellenőrök (nem a biztonságiak a metróban!) viszonylag gyakran megnézik az igazolványszámot is. Szóval nyugodt nem lehetsz.
2016. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs rajta igazolványszám, akkor minden további nélkül használhatod. Ha van, akkor elméletileg nem, de a gyakorlatban soha nem nézik meg.
2016. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Szám fel fog nekik tnni.
2016. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!