Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek sem kellene...

Szerintetek sem kellene visszaadni a forgalomnak a Szabadság hidat?

Figyelt kérdés
A villamost ráengedném, de az autók elől le lehetne zárni. Sokkal jobb most gyalogoshídnak, így is minden hídon autók járnak, új hidat meg nem valószínű, hogy építeni fognak csak a gyalogosok miatt.
2016. aug. 24. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem teljesen mindegy. Ugy kozelekednek a gyalogosok,utosok,bringasok is mint csimpanzok, tok mindegy nekik hogy hol. A lenyeg hogy legyen kit letolni az utrol es legyen miert haborogni.
2016. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

Kár a gőzért, biztos vagyok abban, hogy fog épülni csak gyalogosoknak híd és elkezdik 2020-ig.

Most gondolkoznak a politikusok, hogy "milyen módon nem loptunk még?" Megvan, építsünk hidat!

Nem szoktam mindenbe belekeverni a politikát, csak viccnek és felvezetésnek szántam ahhoz, hogy valóban fognak új hidak épülni, közöttük sok gyalogoshíd lesz:

[link]

2016. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Igazából a villamos miatt a mostani piknikezéshez hasonló állapot úgysem lehet a jövőben sem. Ugyanakkor a régi Ganz csuklósok kivonása miatt idővel muszáj átgondolni a híd funkcióját és valószínű, hogy ha marad is rajta közúti sáv, akkor is csak egyirányú lesz.


Gyalogoshídnak pedig sokkal alkalmasabb a Lánchíd, mivel ott tényleg csak közúti forgalom van, amit nyaranta elbír a többi híd is gond nélkül.

2016. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!