Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MVK Zrt Büntetés. Behajtják?

MVK Zrt Büntetés. Behajtják?

Figyelt kérdés
Üdv! Megbüntetett az ellenőr 6000Ft-ra, mivel lejárt a bérletem de a barátomnál volt ez a hátrányos helyzetű kártya, amivel 1 kísérő ingyen utazhat. Miután láttam hogy lejárt a bérletem, mondtam az ellenőrnek hogy én vele vagyok. Elkérte a személyimet, gondolván hogy csak az életkorom nézi meg hogy elmúltam-e már 18, de meg is büntetett. Megírtam a panaszomat az irodájuknak email-ben, 2x is elküldtem de nem válaszoltak. Félek, hogy nem fogják figyelembe venni a panaszomat. Behajták valahogy a büntetéseket? Esetleg valami hátulütője van a dolognak? Mik a kilátások ilyenkor, mert én egyáltalán nem tartom jogosnak hogy kifizessem.
2010. ápr. 20. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg senki másnak csak a rendőrnek vagy köteles odaadni a személyidet a töbit ki kell röhögni, megmondod neki h az apád ügyvéd és a gatyát is lepereli rola ha tovább baszogat téged
2010. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!