Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy tudja az embereket...

Hogy tudja az embereket elütni a vonat? Hogy kerülnek a sínekre?

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem logikus, lábukkal rálépnek a sínre, és jön a vonat.
2016. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok oka lehet,Kérdező. Vannak, akik öngyik akarnak lenni, és szándékosan fekszenek az intersziti alá. Van, aki virtusból, nagyoskodásból kimászik a vonat elé, aztán az utolsó pillanatban elugrik (ha tud), szerintük ez marha jó király poén. De olyat is láttam, hogy a hülye idiótája átugrott a vonat előtt, mondván "ő még átfér". Ugyanúgy, ahogy páran a piros jelzés ellenére is ráhajtanak a sínre.


"Mivel játszik a hülyegyerek a vonatsínen?"

"AZ ÉLETÉVEL!!!"

2016. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Most a 2 öregasszonyra gondolsz akik nem a peronra szálltak le hanem a sínekre? És akkor se a 2 vágány között sétáltak hanem a közepén és a vonat meg rájul tolatott.
2016. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Rájuk*
2016. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Leírták a hírekben..


Amúgy máig vannak olyan keskeny peronos, de viszonylag nagy forgalmú állomások, ahol eléggé balesetveszélyes szituációk vannak.

2016. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 szántóvető ***** válasza:
több mint hétmilliárd ember van a világon tehát mindenhol előfordulnak,a vasúti sín sem kivétel.mi ebben az érdekes?
2016. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hogy a vonat kötött pályás,és nem értem,hogy kerülnek emberek a vonat útjába.A repülők se ütnek el embereket.Nem értem,mi veszi rá az embereket,hogy a sínen menjenek.Nekem eszembe nem jutna ilyen,hogy rálépjek a sínre.
2016. okt. 8. 16:16
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Téged nem visz rá, más a vasúti átjáróban is átmegy a piroson.


Egy vonat meglepően halk is tud lenni néha. Ahhoz meg nem is kell a sínre lépni, hogy űrszelvénybe kerülj és elsodorjon egy mozdony.

2016. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Koplárovics Béci ***** válasza:

"A repülők se ütnek el embereket."


Hogy kell akkorát ugrani, hogy el tudjon ütni egy repülő? Nos, a vonatsínre "kicsit" könnyebb rátévedni.

2016. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Hogy kell akkorát ugrani, hogy el tudjon ütni egy repülő?"


Egyszer valamikor az 50-es években egy magyar vadászpilóta jaszkarizott csak nem adta ki neki és elütött egy nénit aki épp szántott a tehenével. :D


És ez tök komoly :D

2016. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!