Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Színtévesztő lehet mozdonyvezető?

Színtévesztő lehet mozdonyvezető?

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orvosi alkalmasságin meg kell kérdezni az orvost, ő majd megállapítja, hogy annyira sólyos, ami már kizáró vagy csak alap szinten vand és alkalmas vagy a biztonságos munkavégzésre.
2016. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
háááááááááát
2016. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudni kell fejből a VÖRÖS könyvet :D Amúgy nem, mivel a lámpákat fel kell ismerni
2016. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok színvak.Meg tudom különböztetni a zöldet a pirostól.A színtévesztés egy mondvacsinált betegség
2016. okt. 8. 21:43
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

"Nem vagyok színvak.Meg tudom különböztetni a zöldet a pirostól.A színtévesztés egy mondvacsinált betegség"



Pszichológiai teszten is elbukhatsz...

2016. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Közúton ugye nem olyan összetettek a jelzésképek, ott nehéz félreértelmezni a jelzéseket színtévesztés miatt. Vasúton ugyan egy-egy jelzőtipuson azonos sorrendben jönnek a színek, de pl. már a jelző árbocának a színe is jelentőséggel bír, ezért lehet kizáró ok a szintévesztés.
2016. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet.nézd meg a 209/2003as törvényt.ez irja le mi kizáró ok.
2016. okt. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vannak színtévesztő pilóták is.

Én kamionosnak megyek, és leszarom azt, hogy az iskolaorvos megállapította a színtévesztést.


Ilyen hülyeség miatt ne add fel!



Milyen eredményed van itt? [link]


Nekem normal color vision.

2016. okt. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Oké csak ha eltéveszti a piros lámpát és zöldnek látja és meghal a saját "karrierje" miatt a mögötte lévő 500 ember akkor mi van utolsó? Én sem azt mondtma, hogy adja fel az álmát, de ne ez legyen ha nem biztonságos, hanem valami más álom kell, a felelősség az első
2016. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igaz, de ha enyhéje van akkor úgy lát mint egy ép színlátó csak 1-2 Ishihara ábrát nem tus leolvasni.
2016. okt. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!